Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Konusunu Şanstan Alan 10 Tesadüf Filmi

Eğlence 12 Temmuz, 21:00'de eklendi
Konusunu Şanstan Alan 10 Tesadüf Filmi

Hangi türde olursa olsun bir film senaryosu için olmazsa olmaz olan şey tesadüflerdir. Normal filmlerde olaylar şans üzerine gerçekleşmemekte ana karakterde buna uygun olarak tesadüften uzak kalmaktadır. Ancak bu listemizde başta kahramanlarımız olmak üzere oldukça şanslı olup tesadüfler ile yol almaktadırlar.

 

Milyoner – Slumdog Millionaire

Dünya genelinde en fakir insanların yaşadığı ülkelerden biri olan Hindistan’da geçen filmimizde Jamal’in hikayesini izleyeceğiz. Jamal hem oldukça fakir hem de öksüz bir çocuk olmasına rağmen tam bir idealisttir. En büyük hayali ise Hindistan’ın en ünlü yarışma programına katılarak büyük ödülü kazanmaktır.

 

Rastlantının Böylesi – Sliding Doors

Film Zaman, kader ve aşk çerçevesinde gelişen filmde, rastlantı sonucu gelişen olaylar, oldukça zor verilen kararlar ve monoton yaşamların sürdüğü modern dünyada bir olaya birkaç saniye geç kalmanın nelere mal olacağını göreceğiz.

 

Milyarder

Mesut tren istasyonunda çalışan sıradan bir adamdır. Yılbaşı için bilet almış ve aldığı bilet ile büyük ikramiyeyi kazanmıştır. Kazandığı günden sonra hayatı değişen Mesut’un hiç tanımadığı akrabaları çıkmıştır.

 

Bahis – İntacto

Bir uçak kazası sonucu hayatta kalan tek insan olan Tomas, depreden sonra kurtulan ve bu olay sayesinde insanlara dokunarak şanslarını çalabilen Federico, bir trafik kazasında tüm ailesini kaybeden Sara, hayatı dışında her şeyini kaybeden ancak ikinci dünya savaşından sonra ise oldukça zengin olan Sam. İşte filmde göreceğimiz karakterler.

 

Manolya – Magnolia

Filmde ölmek üzere olan yaşlı bir baba, oldukça genç olan karısı, erkek bakıcısı, küçükken kaybolmuş ünlü oğlu, körü körüne aşık bir polis, çok zeki bir çocuk, eskiden dahi olan bir adam, bir TV sunucusu ve uzaklaşmış bir kızın hikayesini göreceğiz.

 

Çarpışma – Crash

Los Angels’te pek de sıradan olmayan bir gün yaşanmaktadır. Bu 36 saat içinde Bir ev hanımı ve onun uyuşturucu bağımlısı kocası, dükkan sahibi, birbirini seven iki polis, Afro Amerikan yönetmen ve karısı, Meksikalı çilingir, iki araba hırsızı, acemi bir polis ve koreli çift şans eseri bir araya gelecektir.

 

Şansa Bak – Just My Luck

Ashley belki de dünyanın en şanslı kızıdır. Kesinlikle yağmura yakalanmaz, elini kaldırır kaldırmaz taksi gelir, asansör her zaman onu bekler,  farklı okulda okumasına rağmen o lisede kraliçe seçilir. Ve birde Jake vardır. Ashley’nin tam tersi olan Jake oldukça şanssız biridir. Yoldan geçen araçlar su sıçratır, kazalar başına gelir, elektrik çarpar, dayak ver hatta tutuklanır.

 

Aşk Tesadüfleri Sever

Filmde çocukluk ve gençlik dönemi Ankara’da kesişen Özgür ve Deniz sonunda kendilerini aşk çemberi içinde bulurlar. Türlü türlü zorluklar ile karşılaşan ikili birbirlerine çok sıkı şekilde bağlıdırlar.

 

Maç Sayısı – Match Point

Bir tenis hocası olan Wilton, oldukça zengin olan ailenin oğlu Tom’a tenis dersleri vermekte ve bu sayede yüksek zümredeki insanlar ile tanışmaktadır. Tom’un kız kardeşi ile flört ederken kendini Nora’ya aşık halde bulur.

 

Köprüdeki Kız – La Fille Sur le Pont

Paris’te geçen filmde Seine nehri üzerindeki köprüde olan kızın gözleri yılların acısını taşımaktadır. Uzaklardan gelen bir adam kızı görürü görmez ilgi duymaya başlamıştır.  Bu adam ise bir bıçak şovmenidir ve bıçak atmak için canlı birini aramaktadır.

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.