1. Ana Sayfa
  2. Eğlence

Justice League Filminden Yeni Fragman!

Justice League Filminden Yeni Fragman!
0

Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC evreninin süper kahramanalarının bir araya geldiği Justice League filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Zack Snyder’ın yönetmenliğini yaptığı ve yılın en çok beklenilen filmlerinde Bruce Wayne, Parademon’un istilasıyla birlikte oldukça zor günler geçiren dünyayı kurtarmak için Wonder Woman, Flash, Aquaman ve Cyborg ile bir araya gelerek  güçlü bir süper kahraman ekibi oluşturuyor. Daha önce yayınlanan fragmanlarında eklenmesiyle birlikte ilk defa gördüğümüz görüntülerinde eklendiği 3 dakikalık bir fragmanı incelediğimizde Batman v. Superman: Dawn of Justice sonrasında yaşanan olayları konu alacak olan filmin büyük bir başarı elde edeceğide konuşulanlar arasında.

17 Kasım’da beyazperde de izleyiciyle buluşması beklenilen filmin başrol oyuncular ise Batman rolünde Ben Affleck, Wonder Woman rolünde Gal Gadot, The Flash rolüyle izleyeceğimiz Ezra Miller, Aquaman rolünde Jason Momoa, Cyborg rolünde Ray Fisher, Lois Lane rolünde Amy Adams, James Gordon rolünde J.K. Simmons, Steppenwolf rolünde Ciaran Hinds, Diane Lane, Alfred rolünde Jeremy Irons, Vulko rolünde Willem Dafoe, Mera rolünde Amber Heard ve Hippolyta rolünde Connie Nielsen gibi isimler oluşmakta. Filmin fragmanını aşşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Yorum Yap