Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Justice League Filminde Superman’in Bıyıksız Hali Dikkatlerden Kaçmadı!

Eğlence 23 Kasım, 17:28'de eklendi
Justice League Filminde Superman’in Bıyıksız Hali Dikkatlerden Kaçmadı!

Amerika ve Türkiye’de gerçekleştirdiği çıkış ile birlikte adeta gişelere damga vurmasına karşın yapımcıların beklediği çizginin bir hayli altında kalan ”Justice League” filminde Superman’in bıyıkları da ayrı bir gündem maddesi oldu. Filmi izleyen bazı dikkatli izleyiciler Henry Cavill’in hayat verdiği Superman karakterinin bazı sahnelerde ağız yapısında bir problem olduğunu farkettiler.

Ülkemizde 17 Kasım tarihinde vizyona giren Justice League filminde Henry Cavill’in bıyıkları filmin de önüne geçmişe benziyor. Dikkatli izleyicilerin ünlü aktris’in canlandırdığı Superman karakterinin bazı sahnelerde ağız yapısında problem olduğunu farketmesiyle birlikte Henry Cavill bir açıklama yaparak bıyıklarını kesmediğini ve CGI adı verilen bir teknoloji ile silindiğini açıkladı. Henry Cavill’in bıyıklarının CGI adı verilen teknoloji ile silinmesi 25 milyon dolara mâl olmuş. İzleyicilerin dikkatinden kaçmayan bu detayın ardından Henry Cavill’in yaptığı açıklama da bahsettiği yöntem izleyiciler tarafından eleştiri aldı.

Gişede en yakın rakibi ”Thor:Ragnarok” u geride bırakan Justice League filmiyle ilgili en çok konuşulan konu Superman’i canlandıran Henry Cavill’in bıyıkları. Ünlü aktör 2018 yılında vizyona girmesi planlanan  ”Mission: Impossible 6” filminin çekimleri için bıyıklı olması gerektiğinden dolayı ”Justice League” filminin çekimleri için bıyıklarını kesmedi. ”Justice League” ekibinin CGI teknolojisi ile sildiği bıyıklarını farkeden dikkatli izleyiciler bu konuyu sosyal medya üzerinde en çok konuşulan konu haline getirdiler.

Yapımcılığını Paramount’un yaptığı ”Mission: Impossible 6” filminde bıyıklı olması gerektiği için Warner Bross’un yapımcılığını üstlendiği ”Justice League” filminde 25 milyon’a mâl olan bıyıkları CGI teknolojisi ile silindi. Sosyal medya kullanıcılarından bazıları yaptıkları yorumlarda bıyıkları CGI teknolojisi ile silinen Henry Cavill’i meşhur animasyon karakteri Shrek’in insan haline benzettiler. Bazı kullanıcılar ünlü oyuncunun bıyıklarının silinmemesi gerektiği görüşündeyken bazılarıda Warner Bros’un Paramount’a saygı duyarak 25 milyon dolar gibi dudak uçuklatan bir rakam harcamasını takdir ettiler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.