1. Ana Sayfa
  2. Eğlence

İMDB Puanına Göre En Kötü 15 Türk Filmi

İMDB Puanına Göre En Kötü 15 Türk Filmi
0

Şimdiye kadar hep en iyi filmleri konu alan listeler hazırladık. Bu listemizde ise İMDB puanına göre en kötü 15 filmi sizler için derledik.

 

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın

1,3 puanıyla listemizdeki ilk sırasını alan filmde Cumali emekliliğine 1 gün kala okuldan kovulur ve üniversiteden bir türlü mezun olamayan iki oğlunu da yanına alarak tatile çıkar.

 

Süper Ajan K9

İMDB puanı 1.5 olan Süper Ajan K9’da bir virüs kötü adamlarca ele geçirilmiştir ve NATO zirvesinde serbest bırakılacaktır. Türkiye’de yapılacak olan NATO zirvesinde dağıtılan sulara enjekte edilen zehir herkesi öldürecektir.

 

Kod Adı K.O.Z

Yargı ve polis teşkilatındaki yapılanma, MİT müsteşarının ifadeye çağırılması, gezi olayları, MİT tırları dosyası, 17-25 Aralık operasyonları ile birlikte artık hedefin ne olduğu gözler önüne serilmiştir. Filmin İMDB puanı 1,6’dır

 

Keloğlan Kara Prens’e Karşı

İMDB puanı 1,8 olan filmde Keloğlan İyilikler Ülkesi prensesi Cankız’a aşık olur. Cankız’ın tek umursadığı şey ise Kara Prens’tir. Ailesi her ne kadar buna karşı olsa da Kara Prens’te aşkına karşılık verir ancak bunu engelleyecek olan Keloğlan’dan habersizdirler.

 

Emret Komutanım Şah Mat

56. Piyade Alayı Karargah Destek Bölüğü’ne engelliler haftası nedeniyle 7 engelli vatandaş gelir. Bu 7 kişi bir günlük askerlik yapacaklardır. Her bir kişi bir askere zimmetlenir ve işler iyice karışır.

 

Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu

Filmde sıradan bir Türk insanının algılama, düşünme ve davranış yöntemleri baz alınarak uzayın nasıl fethedilebileceğini anlatmaktadır. Filmin İMDB puanı ise 1,9’dur.

 

Mumya Firarda

Bir fotoğrafçı olan Murat aslına bir ajandır. Fatima ise babası Mısırlı annesi ise Türk olan üniversite öğrencisidir. İki kişinin yolları ise kaçırılan bir mumyanın izinde birleşmektedir. Mumya Firarda filminin İMDB puanı 1,9’dur.

 

Çılgın Dersane

2,0’lık puanıyla listemizi takip eden filmde Hadi bey Özlem Dersanesi’nin sahibidir. Dersanenin iflasını önleyebilmek için torunuyla beraber tüm öğrenciler ile beraber tatil ayarlamıştır.

 

Pak Panter

Rusya’da kaçırılan Enerji Bakanını kurtarma operasyonu için özel geliştirilmiş SPP ve PP7 ajanları görevlendirilecektir. Bakanı kurtarmak için Rusya’ya gideceğine yanlışlıkla Azerbaycan’a inen ajanlar burada Gülinaz ve Selma ile tanışmaktadırlar.

 

Avanak Kuzenler

İMDB puanı 2,5 olan filmde kendini çok yakışıklı göre Tankut, bilim adamı olduğunu sanan Serkan ve kendini kadın avcısı olarak gören Neco oldukça garip insanlardır. Bu üç salağın kurtarıcısı rolündeki kişi ise Melike’dir.

 

 

Celal İle Ceren

Celal önceden babasının elektrikçi dükkanında çalışmaktadır ve mobilya mağazasında çalışan Ceren ile uzun yıllardır birliktedirler. Ceren bir türlü evlenme teklifinde bulunmayan Celal’e çok kızgındır. Celal bir arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek için izin ister ve Ceren buna izin vermez. Buna rağmen Celal partiye gider ve videolar internete düşer. Bunu öğrenen Ceren ise Celal’den ayrılır.

 

Ömerçip

Son derece zengin olan Melek ile fakir şöför Adnan bir şekilde evlenirler. Aradan geçen bir yıl sonra küçük çocukları Ömerçip doğar.

 

Kutsal Damacana 2: İtmen

İMDB puanı 2,7 olan filmde Fikret zenginlik hayalleri kurmaktadır. Yıllar önce parasızlıktan dolayı giydiği papaz kostümü ile rol yaparak insanları şeytan ve ruhlardan korumaya çalışacaktır. Bu şekilde iyi para kazanmıştır ancak şeytanların da dikkatini çekmiştir.

 

Destere

H harfini söyleyemeyen bir adam ismi H harfi ile başlayan insanları öldürmeye başlar. Seri katilin yolu ise Trakya’ya düşer ve burada Hayrettin ve Hayati adlı iki kişiyi kendine hedef olarak seçmektedir. Bir gece kaçırılan bu iki çiftçi kendilerini tanımadıkları bir evin bodrumunda bulurlar.

 

Türkler Çıldırmış Olmalı

Teknesi ile yaptığı dünya turunda kaçırılan ülkenin en zengin adamını kurtarmak için Türkiye’den seçilmiş özel bir ekip Somali’ye gönderilir. Ancak bu ekip biraz tuhaftır fakat görev beklemez.

 

Yorum Yap