Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Kardeşliği Konu Almış 10 Muhteşem Film

Eğlence 6 Temmuz, 17:43'de eklendi
Kardeşliği Konu Almış 10 Muhteşem Film

Bu listemizde özellikle kardeşliği konu olarak almış ve samimiyet, dostluk ile beraber arkadaşlığı göreceğiz.

Legends Of The Fall – İhtiras Rüzgarları

1994 yapımı olan film 19. Yüzyılın son dönemlerinde geçmektedir. Savaş gazisi Albay William üç çocuğu ile beraber kırsal alandaki çiftlik evlerinde yaşamıştır. Komşuları sayesinde oldukça cana yakın olan kardeşler babalarına çok şey borçludurlar.

Hannah And Her Sisters – Hannah ve Kız Kardeşleri

Komedi ve dram türünde olan filmde Hannah ve kız kardeşlerinin erkeklerle olan ilişkileri ele alınmaktadır. Kardeşler içinde en mükemmel kız olan Hannah kardeşleri tarafından kıskanılan iyi bir anne ve güzel bir oyuncudur. Kardeşi Lee kendinden yaşça baya büyük bir adamla ilişki içindedir ve diğer kardeşi Holly ise ne işinde nede ilişkilerinde başarılı olmayan en küçük kardeştir.

Rachel Getting Married – Rachel Evleniyor

Uyuşturucu bağımlılığı yüzünden rehabilitasyon merkezinde yatan Kym, kardeşi Rachel’ın düğününe katılmak için eve döner ancak kişisel sorunları, aile için problemleri ve geçmişte yaşadıklarını sorgulamaya başlayacaktır.

 

The Darjeeling Limited – Küs Kardeşler Limited Şirketi

2007 yapımı olan filmde birbirinden son derece farklı üç kardeşin uzun yolculuğu ele alınmaktadır. Kardeşlerin çok sevdiği babası aniden ölür ve bu ölüm kardeşler için adeta içsel bir yolculuğun başlangıcı olacaktır. Beraber arabaya atlayıp Hindistan yolculuğuna çıkan kardeşler oldukça fantastik anlat yaşayacaklardır.

 

Step Brothers – Üvey Kardeşler

Brenan kafasına göre iş bulup ara sıra oralarda çalışıp annesiyle kalan 39 yaşında bir adamdır. Dale ise işsiz olup babası ile yaşayan 40 yaşında bir adamdır. İkilinin anne ve babası tanışıp evlenirler bu birliktelik Brenan ve Dale için üvey kardeş anlamına gelir ve mecburen birlikte yaşamaya başlarlar. Birbirinden nefret eden bu iki kişi sürekli yarış halindedirler.

Rain Man – Yağmur Adam

Charlie, insanların düşüncelerini umursamayan son derece kibirli ve fırlama bir ithal araba satıcısıdır. Babasının ölüm haberini alan Charlie cenazede babasının ona sadece bir araba bıraktığını geri kalan tüm mirasını engelliler ile ilgilenen vakfa bıraktığını öğrenecektir.

 

The Other Boleyn Girl – Boleyn Kızı

İki kız kardeş aynı anda krala aşık olurlar. Aklın ve mantığın devre dışı kaldığı bu dönemde iki kız kardeş aşkları yüzünden farklı yerlere sürükleneceklerdir.

 

Kelebekler

2018 yapımı olan filmde yaklaşık 30 yıllık ayrılık sonunda baba 3 çocuğunu köye çağıracaktır. Kimse bunun nedenini bilmez. Kardeşlerden en büyük olan Cemal diğer kardeşlerini de alarak yola düşer. Köye vardıklarında babalarının öldüğünü haber alan kardeşler çok üzüleceklerdir. Birbirini pek tanımayan kardeşler babaların son vasiyetini alır. Babanın vasiyeti ise kelebekler köye geldiğinde gömülmek istemesidir.

 

Viskningar Och Rop – Çığlıklar ve Fısıltılar

3 kardeşten en büyük olan Agnes diğer insanlardan uzak malikanesinde son günlerini yaşamaktadır. Kanser hastası olan Anges zor zamanlar geçirirken kız kardeşleri Karin ve Mari onu ziyarete geleceklerdir. Anges büyük acılar çekerek ölümü beklerken kardeşleri onu yeterince tanımadığını fark edeceklerdir. Maria ve Karin evliliklerine gömülmüş ve sadece kendi işleri ile uğraştıkları için uzak kalmışlardır. Agnes ise iletişim kuramadığı kardeşlerinden çok hizmetçisi olan Anna tarafından anlaşılmaktadır.

 

Neşeli Günler

Kazım Bey ve Saadet Hanım turşu suyu satarak geçimlerini sağlayan ve sürekli tartışan karı kocadır. Sıradan bir günde bu küçük ve anlamsız tartışmaları büyür ve Kazım Bey ile Saadet Hanım boşanır. Çocuklardan üçü annede kalan üçü de baba ile kalır.  Aradan geçen uzun yıllardan sonra kardeşlerden Ahmet ve Mehmet aynı anda aynı kıza aşık olur ve birbirleri ile kavga ederler ancak amcaları Ziya onların kardeş olduğunu söyler. Böylece altı kardeş bir araya gelir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.