Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

En Yakın Dostu Hayvan Olan 10 Sempatik Film

Eğlence 27 Haziran, 20:30'de eklendi
En Yakın Dostu Hayvan Olan 10 Sempatik Film

Sadakat, sevimlilik, dostluk işte hayvanları tanımlayan bazı kelimeler. Gerek evcil olarak beslediğimiz gerekse yaban hayatta yaşayan hayvanlar olsun doğru yaklaşıldığı sürece benzer tepkiler vermektedirler. İşte bu listemizde en yakın dostu hayvan olan filmleri ele aldık.

 

Hachiko

2009 yapımı olan film aslında gerçek hayattan esinlenilerek çekilmiştir. Bir profesör ve köpeği arasındaki bağı ele alan filmde köpeğin sahibine olan sakat o kadar etkileyicidir ki köpek Hachi’nin heykeli bile dikilmiştir.

Pi’nin Yaşamı

Romandan sinemaya kurgulanmış olan filmde henüz oldukça genç olan Pi’nin bir Bengal kaplanı ile yaptığı okyanus yolculuğu konu alınmaktadır.

 

Tahaan

Keşmir’de kocası devlet polisleri tarafından tutuklanmış olan dilsiz bir kadın oğlu, kızı, babası ve eşeği beraber yaşamaktadırlar. Aile o kadar fakirleşir ki sonunda eşeği satmak zorunda kalırlar.

 

Ayı

Henüz oldukça küçük olan yavru ayı annesini kaybeder. Bunun üzerine tek başına hayatta kalmaya çalışan ayı kendini koruyabilmek için yetişkin bir ayının himayesine girmesi gerekmektedir.

 

Kutup Macerası

Antarktika’da bir araştırma ekibi için çalışan kızakçı ve onun köpekleri ayrı düşmektedirler. Tek başlarına kalan köpekler zorlu kışı atlatmaya çalışacaklardır.

 

Arkadaşım Tilki

10 yaşında olan sevimli bir kız bir gün dolaşırken yavru bir tilki ile karşılaşır. İlk etapta oldukça ürken tilki daha sonra kıza güvenir ve aralarında dostluk başlar.

 

Hayvan Dedektifi

Jim Carrey’nin başrolde olduğu filmde dedektif kaybolan hayvanları bulma konusunda oldukça uzmandır.

 

Bir Yunusun Hikayesi

Winter adı verilen yunus balığı yengeç kapanına kuyruğunu sıkıştırır ve yüzme yeteneğini kaybeder.  Rehabilitasyon aşamasında 11 yaşındaki çocukla tanışan yunus ve çocuk arasında samimi bir dostluk başlar.

K-9

Eskiler hatırlar. Narkotik polis köpeği K-9 ve onun sahibi artık ünlü birer ajandırlar. Hem komedi hem de aksiyonu bir arada sunan film oldukça güzeldir.

 

Ben Efsaneyim

Başrolde Will Smith’in bulunduğu korku gerilim türündeki filmde bir virüs nedeniyle herkes ölmüş yada zombiye dönüşmüştür.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.