Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Vatanım Sensin 34. Bölümde Hilal Kavgası!

Dizi Haberleri 24 Kasım, 16:11'de eklendi
Vatanım Sensin 34. Bölümde Hilal Kavgası!

Kanal D’de ekranlara gelen Vatanım Sensin dizisinin 34. bölümünde adeta Hilal kavgası yaşandı. Başrollerinde Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in oynadığı Vatanım Sensin dizisi yoluna dolu dizgin devam ediyor. Dizinin dün akşam ekranlara gelen 34.bölümünde beklenmeyen gelişmeler yaşandı. En çok merak edilenlerden birisi olan Hilal Leon ilişkisinde yaşananlar izleyicide şaşırttı.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin’in yeni bölümü 34.bölüm dün akşam ekranlara geldi. Yeni bölüm Hilal-Leon ilişkisinde yaşananlar izleyicileri şaşkına çevirdi. İkili arasındaki aşkın giderek daha da büyümesi beklenirken hiç olmadık gelişmeler de yaşandı. Hilal’in babası General Cevdet, Yıldız’ı Yakup ile evlendirdi. Bu da demek oluyor ki evlenme sırası Hilal’e geliyor. Aşklarının daha da büyüyeceğini düşünen Leon, Hilal’in ona olanları anlatmasıyla olayların seyrinin değişmesine sebep oluyor. Leon, Hilal’e böyle bir durumu asla kabullenmeyeceğini bu duruma karşı direnmesi gerektiğini söylüyor.

Hilal ise Leon’un bu durum karşısında hiçbir şey yapamayacağından emindi. General Cevdet aldığı kararın arkasındaydı yani Hilal öyle ya da böyle evlenecekti. Hilal ve Mehmet bu oyunu bozmak için plan yaptılar. Mehmet, Hilal’in babası General Cevdet ile konuşarak Yunan karargahının ortasında Hilal’e talip olduğunu söyledi. Mehmet bunu söylerken Leon da orada bulunuyordu ve adeta çılgına döndü.

Dizi izleyicileri Mehmet’in Hilal’e yardım edeceğini düşünse de Mehmet’in de Hilal’e karşı hisleri vardı ve Hilal’e yardım etmesi hiçte masum bir davranış değildi aslında. Hilal ile buluşan Mehmet’in giyim kuşamı ona karşı ilgi duyduğunu açık açık söylüyordu. Hilal’in vazgeçmesi ise Mehmet’i derinden etkiledi. Yani Leon’un Mehmet’e karşı olan şüpheleri hiçte yersiz değilmiş. Sonuç olarak Hilal ve Leon aşkı imkansız gibi dururken Mehmet ve Hilal aşkı daha mümkünmüş gibi gözüküyor. Vatanım Sensin dizisinde ki bu aşk davası ve iki erkeğin Hilal için verdiği mücadele daha ne kadar devam edecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.