1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Ryan Reynolds’un En Güzel Filmleri

Ryan Reynolds’un En Güzel Filmleri
0

Son yılların en çok izlenen filmlerinden olan Deadpool ile tanıdığımız ama sinema sektöründe oldukça eski olan Ryan Reynolds yakışıklı, sempatik ve oldukça başarılı bir oyuncu.

Oyunculuğa 1991 yılında adım atan Reynolds başarılı birçok filmde oynadı ve günümüze kadar toplam 65 filmde rol aldı. Bizde bu yazımızda oyuncunun oynadığı en başarılı filmleri ele alarak güzel bir liste hazırlamayı düşündük. İşte Ryan Reynolds’un başrolde oynadığı en güzel film ve diziler.

 

Deadpool 2

2018 yılında izleyici ile buluşan ve aynı zamanda en başarılı filmi olan Deadpool İMDB’den 8,1’lik bir puan aldı.  Filmin konusuna dönelim. Pool kız arkadaşıyla hem mutlu bir hayat sürer hemde kahramanlıklarına devam eder ancak bir gün işler ters gider ve Cable diye biri ortaya çıkar. Gelecekten gelen Cable süper güçleri olan bir çocuğun peşine düşer. Karısının ölümü ile sarsılan Deadpool Cable ile savaşabilmek için süper güçleri olan bir ekip toplar ve macera başlar.

Deadpool

2016 yılında Film gösterime girdiği anda herkesin dikkatini çekmeyi başardı. İnce espri yeteneği, alaycı tavrı ve vurdumduymazlığı ilk defa bir kahramanda gören izleyiciler oldukça hayran kaldı. Hemen konuya gelelim: Filmde Wade eski özel kuvvetler askeridir ve insanların özel isteklerini yerine getirmektedir. Her zaman takıldığı barda Venessa ile tanışır ve beraberlik başlar. Herşey güzel ilerlerken Wade’in kanser olduğu ortaya çıkar ve bundan dolayı Venessa’dan ayılır. İyileşebilmek için bir projeye katılan Wade artık süper kahramandır.

Two Guys, a Girl and a Pizza Place

1998 yapımı olan filmde 3 kafadar arkadaşın hayatı ele alınıyor. Aynı dairede kalan ve aynı yerde çalışan bu 3 arkadaş oldukça komik anlar yaşayacaklardır.

 

Altın Kadın

2015 yapımı olan filmde Kahramanımız Randy Schoenberg ve Yahudi Maria Altmann’dır. Yaşadığı günden 60 yıl önce ikinci dünya savaşı sırasında evlerinden uzaklaşan Maria evden uzaklaştırıldıktan sonra ortadan kaybolan aile mirası ve ünlü ressam Klimt’in tablosunu almak için çabalamakta bu yolda ise deneyimsiz avukat Randy’e güvenmektedir.

 

Kesinlikle, Belki

İMDB puanı 7,1 olan filmin konusu bir ailenin boşanması ve babası ile kızın konuşmaları üzerinden anlatılmaktadır. Karısı ile boşanma aşamasında olan Will kızını okuldan alacaktır. 11 yaşındaki kızı ise o gün okulda cinsellik eğitimi almıştır ve bu yönde babasına sorular yöneltmektedir. Babası ve annesinin nasıl tanıştığını sormaktadır ve babası Will ise bunu hikâyeler ile anlatmaya başlamaktadır.

 

Toprak Altında

2010 yılında gösterime giren film gerilim yüklüdür. Filmde Irak savaşı ele alınmıştır. Amerikalı asker Paul Irak’ta savaştığı sırada bir grup direnişçi tarafından esir edilir. Bayıltıldıktan sonra bir tabutun içine atılan Paul hayatta kalmaya çalışırken aynı zamanda klostrofobiyi yenmeye çalışmaktadır.

 

Belalı Tanık

Oldukça taze olan bu film ise 2017 yılında gösterime girdi. Komedi ve aksiyon türünde olan filmde dünyanın en iyi güvenlik görevlisi Michael bir tetikçiyi koruma görevi alır. Michael’ın tek hedefi ise tetikçiyi mahkemeye yetişti

Yorum Yap