Bu Yaz İzleyebileceğiniz En Yeni Netflix Filmleri

Bu Yaz İzleyebileceğiniz En Yeni Netflix Filmleri
0

Oldukça kaliteli projelere imza atan Netflix yaz aylarında seyircileri ekranlara kilitlemeyi hedefliyor gibi. Gerek film gerekse dizi sektöründe başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Netflix’in yazın çıkmış veya çıkacak olan filmleri hangileri gelin hep beraber inceleyelim.

KARGO

18 Mayıs tarihinde gösterime girmiş olan film bilim kurgu ve dram türündedir. Salgın hastalık sonucu insanların birçoğu zombiye dönüşmüştür ve Andy’de karısını bu salgın yüzünden kaybetmiştir. Henüz bebek olan kızı ile birlikte yollara düşen Andy karısının kendisini ısırması sonucu hastalığa yakalanmıştır ve bebeğini güvenli bir yere bırakabilmesi için 48 saati vardır.

IBIZA

25 Mayısta izleyici ile buluşan film romantik komedi türündedir. Filmde işine bağlı olan ve 4 yıldır aynı şirkette çalışan Harper ele alınmaktadır. Harper patronu tarafından Barselona’ya gönderilir ve ona iki arkadaşı eşlik eder. Kendi aralarında konuşan bu 3 arkadaş Harper’ın ünlü bir DJ’i etkilemesi istenir.

Alex Strangelove

Oldukça yeni olan film 8 Haziranda vizyona girdi. Filmde henüz lise öğrencisi olan Alex’in cinsellik deneyimi ele alınmaktadır. Cinselliğe son derece takıntılı olan Alex uygun kız arkadaşı ararken kendini çevrenin en yakışıklı çocuğunun yanında buluyor ve bu çocuk yani Elliot ise eşcinsel bir çocuktur.

Patronlara Tuzak

Çok sıkı ve tempolu çalıştıkları halde hak ettiklerinin karşılığını kazanamadığını düşünen asistanlar patronlarını tanıştırma amacı ile plan yapmaya başlarlar. Film 15 Haziranda izleyici ile buluştu.

The Legacy of a Whitetail Deer Hunter

6 Temmuzda izleyici ile buluşacak olan filmde olağanüstü geyik avcısı Buck ve kameramanı bir av partisi düzenlemek için planlaşırlar. Kameraman Ferguson partiye kendi ile beraber oğlu Jaden’i de getirir ve güzel bir film ortaya çıkar.

Graduates

İki genç arkadaş bir dövüş olursa kimin babası kazanır diye iddiaya girerler. Şaka ile başlayan bu iddialaşma babalardan birinin ciddiye alması ile gerçeğe dönüşmektedir. Yaşanan bu ilginç durum içinde üniversiteden mezun olmaya çalışan gençler dünyaya babalarının gözlerinden bakmaya başlarlar. Film 20 Temmuzda Netflix’te yayınlanacak.

Extinction

Oldukça sıradışı olan filmde ailenin babası rüyalarında sürekli ailesinin öldüğünü görmektedir. Bilim kurgu ve korku türündeki film 10 Ağustosta izlenebilecek.

The Guernsey Literary and Potato Peel Society

2007 yılında yayımlanan The Guernsey Literary and Potato Peel Society kitabındna uyarlanan film yazar olan Lily’nin küçük bir İngiliz adasındaki anılarını anlatıyor. Film 10 Ağustosta Netflix’te izlenebilir.

To All the Boys I’ve Loved Before

17 Ağustosta yayınlanacak olan film de bir romandan uyarlanmıştır Filmde ergen genç kızın aşk mektupları ve bu mektupların ortaya çıkmasından sonraki durum ele alınmaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir