Kuzgun yeni sezonda Onur Saylak sürprizi

Kuzgun yeni sezonda Onur Saylak sürprizi
0

Star Tv ekranlarının geçen sezon başlayan ve kısa süre içerisinde ciddi kitleye ulaşan dizilerinden birisi olan Kuzgun yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Dizinin yeni sezonunda Burcu Biricik ve Barış Arduç olması beklenirken sürpriz bir şekilde fragmanda Onur Saylak karakterini de görmüş olduk. Peki Kuzgun dizisinin yeni sezonunda hikaye nasıl devam edecek? Onur Saylak yeni sezonda Dilanın eski bir tanıdığı ya da onu zorla kullanan birisi olarak mı gelecek? Onur Saylak iyi pozisyonda mı yoksa alışık olduğumuz gibi kötü pozisyonda mı karakterini canlandıracak? Bu ve bunun gibi bir çok soruların devamı ve fazlası haberimizin devamında yer alıyor…

Star TV’nin ilk sezonunda beklentilerin altında kalan dizisi Kuzgun, 2. sezona bomba gibi bir başlangıç yapmaya geliyor.

Dizinin yeni sezon tanıtımında Onur Saylak isminin olması ise dizinin son bölümlerine doğru düşen reytingi ve diziye olan ilgiyi arttırmaya yönelik olması bekleniyor. Senaryoda büyük bir ihtimalle değişikliğe giden dizi senaristleri yeni sezon ile reytingleri tekrar toplamayı hedefliyor.

Yeni sezon fragmanında ise şu sözler ifade edildi. “Aşk bir oyun, kaçtığın kadar kovalamayı seversin. Kavuşmak kadar özlemeyi… Dokunsan yanacağını bilirsin, elini çeksen uzağına düşeceğini… ve bazan öyle körleşirsin ki o aşkın ne kadar imkansız olduğunu göremezsin.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir