Hangisi, Dünya çevresinde tur atan ve başladığı noktaya geri dönen ilk insanlardan biridir?

Histoloji nedir?

Hangi adda bir yemek vardır?

Titanic filmiyle hatırlanan “My Heart Will Go On” şarkısını gittiği her yerde duymaktan bunaldığını ve ne zaman duysa kusacak gibi olduğunu söyleyen kimdir?

Onur Saylak, Tuba Büyüküstün`e Dava Açmaya Hazırlanıyor

Magazin 28 Temmuz, 14:41'de eklendi
Onur Saylak, Tuba Büyüküstün`e Dava Açmaya Hazırlanıyor

Oyuncu Onur Saylak, iddialara göre eski eşi Tuba Büyüküstün`e çocuklarının velayetini almak için dava açmaya hazırlanıyor. 2011`de evlenen Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak çiftinin Haziran ayında gizlice boşandığı söylenmişti. Tuba Büyüküstün`ün, işletmeci Umut Evirgen ile gizli aşk yaşadığının ortaya çıkmasının ardından, Onur Saylak daha fazla tepkisiz kalmadı ve eski eşine velayet davası açmak için hazırlanmaya başladı. Ünlü isimlerin evliliklerinden ikiz çocukları bulunuyor. Onur Saylak, instagram üzerinden takip ettiği eski eşini takip etmekten vazgeçti ve söylentiler daha da artmaya başladı.

Onur Saylak daha önce de yönetmenliğini üstlendiği ve Tuba Büyüküstün`ün de rol aldığı “Daha” isimli filmin geçtiğimiz ay Çek Cumhuriyeti`n de düzenlenen galasına güzel oyuncuyu çağırmayarak olabileceklerin sinyalini önceden vermişti. Şu sıralar çocuklarıyla birlikte tatilde olan Onur Saylak`ın yakın zamanda velayet davasını açarak çocuklarını almak istediği konuşuluyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Malatya haber