Türkiye’den olimpiyatlara katılan ilk kadın sporcular olan Halet Çambel ve Suat Fetgeri Aşeni 1936’da Berlin Olimpiyatlarında

Hangi ünlü kişinin doktora tezinde intihal yaptığı belirlenmiştir

Kendi resmi dilindeki adının anlamı Adalar olan ülke hangisidir

Pisagor’a göre hangisi sağlıksızdır ve insanların birbirine savaş açmasına sebep olur

Kızlarım İçin Dizisi Yükselişe Geçti!

Dizi Haberleri 6 Aralık, 14:39'de eklendi
Kızlarım İçin Dizisi Yükselişe Geçti!

Kanal D ekranlarında yeni yayınlanmaya başlanan Kızlarım İçin dizisinin yayınlanan ikinci bölümü çok konuşuldu. Başrollerinde Fikret Kuşkan ve Tuvana Türkay’ın yer aldığı dizinin final yapacağı konuşulurken reytinglerde bir anda yükselişe geçmesi şaşırttı.

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Kızlarım İçin’in final yapacağı konuşulurken dizi yayınlanan 2. bölümü ile birlikte bir anda yükselişe geçti. Dizinin son bölümünde Yaşar hapse girmiş ve kızı Sumru’yu ele vermemek için yaptıkları izleyicileri derinden etkilemişti. İzleyicilerin merak ettiği soru ise kızların babaları olmadan ne yapacağı. Kızların ortada kaldığı duruma izleyeciler çok üzülürken “Ay ne ağladık!”, “Efsane dizi!”, “Son zamanların en iyi dizilerinden!”, “Tansiyonum tavan yaptı valla!”, “Drama doyduk!” şeklinde yorumlar ile dizinin son bölümü hakkında görüşlerini belirttiler. Oyuncuların gösterdikleri performansların çok beğenildiği dizi son bölümüyle birlikte övgüleride beraberinde getirirken, dizinin reytinglerde ki bu yükselişini önümüzdeki haftalarda yayınlanacak olan yeni bölümlerde de sürdürüp sürdüremeyeceğini hep birlikte izleyip göreceğiz. Reytinglerde ki bu başarının devamı gelmezse dizi final tehlikesi ile karşı karşıya kalabilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Malatya haber