Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Vatanım Sensin 38. Bölüm`de Neler Yaşandı ?

Yerli Dizi 22 Aralık, 01:52'de eklendi
Vatanım Sensin 38. Bölüm`de Neler Yaşandı ?

Kanal D`nin sevilen dizisi Vatanım Sensin`in 21 Aralık tarihinde yayınlanan son bölümü yine dizi sevenleri ekrana kilitledi. Yunan General Filippos, Mustafa Kemal ve Dağıstanlıyı hain ilan edip, idam kararı alındığını açıklaması için Damat Ferit`i İzmir`e davet etti. Damat Ferit`in gelişini ve gelme sebebini öğrenen Dağıstanlı ise Damat Ferit`i öldürmesi için Yanık Efe`yi görevlendirir. Ankara`dan Damat Ferit`in öldürülmemesi emri gelmesi üzerine Dağıstanlı karara uyacağını General Cevdet`e iletir. Fakat düzenli orduya katılması için yapılan daveti önce kabul eden Dağıstanlı, kendisine uygun görülen rütbe üzerine düzenli orduya katılmaktan vazgeçer. Ayrıca Damat Ferit`in öldürülmesini ister.  Bunu öğrenenen General Cevdet ise, Yanık Efe silahı ateşlemeden yetişir. Fakat karşısında Yanık Efe olarak gördüğü kişi Tevfiktir.
Yunan komutan Filippos ise, Damat Ferit`in konuşması öncesi gazetecilerinde baskısıyla hapise attırdığı çocukları serbest bırakmak zorunda kalır. Çocuklar Filippos adına açılan yetimhaneye yerleştirilir.
Yunan askeri Spiros ise İzmir`e gelen Azizeyi görür ve  General Cevdet`e anlatmak için beklemeye başlar. Cevdet`i beklerken Hamilton ile karşılaşır ve durumu anlatmaya başlar. Ayrıca Azize ile Cevdet`in bebeklerinin de ölmediği ortaya çıkar.

Vatanım Sensin 38. bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.