GİBİ 4. Sezonu İle Yeniden Ekranda!

GİBİ 4. Sezonu İle Yeniden Ekranda!
0

Türkiye’nin sevilen dizisi Gibi’nin 4. sezonu için geri sayım başladı. Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öcalan’ın başrolünde yer aldığı Gibi, Özcanlar Yapım Sarayı’nın yapımcılığını üstlendiği, Barış Yöş’ün yönetmenliğinde ve Feyyaz Yiğit ile Aziz Kedi’nin senaristliğinde hazırlanıyor.

Gibi, 31 Mart Cuma günü Exxen platformunda izleyicisi ile buluşacak. Acun Ilıcalı tarafından da müjdelendiği gibi, yeni sezonun tüm bölümleri bu platformda yer alacak.

Gibi’nin Konusu Nedir?

Gibi, hayatın içinden gerçekçi hikayeleri konu edinen bir dizi olarak öne çıkıyor. İstanbul’un farklı semtlerinde yaşayan ve bir araya gelen üç genç adamın hayatlarındaki olayları konu alan dizi, sezonları boyunca izleyicileri ekran başına kilitlemiştir.

Gibi 4. Sezonda Neler Olacak?

Henüz yayınlanmayan 4. sezonun detayları hakkında fazla bir bilgi verilmedi. Ancak, 3. sezonun finalinde heyecanlı bir sahne izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Bu nedenle, yeni sezonda önceki sezonun kaldığı yerden devam edeceği düşünülüyor.

Gibi 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Gibi’nin merakla beklenen 4. sezonu, 31 Mart Cuma günü Exxen platformunda izleyicisi ile buluşacak. Heyecanla beklenen yeni sezonun tüm bölümleri, yalnızca Exxen’de yer alacak.

Gibi’nin hayranları, dizinin devamı olan 5. ve 6. sezonları merakla bekliyor. Ancak, yapımcı şirket henüz yeni sezonun yayınlanmamış olması nedeniyle gelecekteki sezonlar hakkında bir açıklama yapmamıştır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir