1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

“Kraliçe” Dizisi, Kanal D’de Başlıyor! İşte Dizinin Konusu ve Karakterleri

“Kraliçe” Dizisi, Kanal D’de Başlıyor! İşte Dizinin Konusu ve Karakterleri
0

Kanal D’nin yeni dizisi “Kraliçe”, 22 Mart Çarşamba akşamı yayınlanmaya başlayacak. Mednova yapım şirketi tarafından üstlenilen “Kraliçe”, dünya çapında beğeni toplayan “Queen Sugar” dizisinden uyarlandı. Başrollerinde Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman yer alıyor.

Cevdet Mercan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının karıştığı büyük bir skandal sonrası eşinin hayatının alt üst olmasını konu alıyor.

Dizinin Yeni Karakterleri

Dizinin karakterleri ise oldukça çarpıcı. İşte “Kraliçe” dizisinin karakterleri:

Deniz Gencer Akça (Burcu Özberk): Güçlü bir kadın olan Deniz, duvarlar örmekten çekinmeyen, yaralarını ve zayıflıklarını göstermemek için kendini koruyan bir yapısıyla dikkat çekiyor. Pratik zekalı ve sorun çözme konusunda başarılı olan Deniz, ailesine ve hayatına çok önem veriyor. Sabırlı bir kadın olsa da sabrı taşınca hızlıca parlayabilen tutkulu bir yapıya sahip. Vicdanının sesini dinlemekten vazgeçmeyen Deniz, çocukluk travmalarına rağmen yüreği katılaşmamış.

Ateş Akça (Gökhan Alkan): Çekici bir adam olan Ateş, eşi Deniz ile bir takım olarak hareket etmenin verdiği özgüven ve karizmayla dolu. İyi bir sporcu olmanın ön koşulu olan inanmak ve disiplinli olmak, Ateş’in de özellikleri arasında. Kızı Rüya’ya büyük bir aşkla bağlı olan Ateş, işinden ötürü beslenmesine ve görünüşüne de büyük önem veriyor. Garantici ve temkinli bir yapıya sahip olan Ateş, önceliklerini bazen şaşırsa da hayatta geç kalmaktan korkuyor.

“Kraliçe” dizisi, farklı karakterleri ve konusuyla merak uyandırıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi, izleyicileri ekrana kilitleyecek gibi görünüyor.

Yorum Yap