DÜNYA BU: GAİN’in Yeni Dizisi Yayında!

DÜNYA BU: GAİN’in Yeni Dizisi Yayında!
0

GAİN, Ozan Akyol, Erman Çağlar ve Volkan Öge gibi Türkiye’nin sevilen isimlerinin bir araya geldiği yeni bir diziyle ekranlara geliyor. Dört bağımsız skeçten oluşan ilk bölümüyle yayınlanan Dünya Bu, izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Ozan Akyol ve Erman Çağlar Senarist

Dizinin yaratıcılarından Ozan Akyol ve Erman Çağlar, Ayak İşleri’nin senaristlerinden Volkan Öge ile birlikte kaleme aldıkları Dünya Bu, Sokak Satıcıları Convention, Her Şeyi Reddeden Misafir, Olay Yeri İnceleme ve Bizim Oralarda Bir Laf Vardır adlarını taşıyan dört bağımsız skeçten oluşuyor. İlk bölümüyle izleyici karşısına çıkan dizi, cuma günleri GAİN’de yayınlanacak.

Gibi’nin ilk iki sezonunu yöneten Ömer Sinir’in yönetmen koltuğunda oturduğu Dünya Bu’nun birinci sezonu sekiz bölümden oluşuyor. İsmini Gazapizm’in aynı adlı şarkısından alan dizi, Türkiye’deki yeni mizah anlayışının yıldız kadrosunu bir araya getiriyor.

Caner Özyurtlu yönetmen koltuğunda

Dizinin yapımcılığını Ayak İşleri’nin yaratıcısı ve yönetmeni Caner Özyurtlu ile Şükrü Avşar birlikte üstleniyor. Dizinin ilk bölümünde Volkan Öge, Şebnem Bozoklu, Bülent Şakrak, Erdem Şenocak, Mutallip Müjdeci ve Güven Murat Akpınar gibi ünlü isimler rol alıyor. İlerleyen bölümlerde ise Ali Erkazan, Berrak Tüzünataç, Caner Özyurtlu, Cemal Hünal, Çağdaş Onur Öztürk, Deniz Işın, Erman Çağlar, Ertan Saban, Murat Kılıç, Ozan Akyol, Sinan Bengier ve Toygan Avanoğlu gibi birbirinden başarılı oyuncuların da diziye dahil olacağı öğrenildi.

GAİN’in yeni dizisi Dünya Bu’nun fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Yeni bölümleriyle cuma günleri ekrana gelecek olan dizi, Türkiye’nin komedi tarihine damgasını vuracak gibi görünüyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir