1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Yasak Elma Dizisi Finale Doğru İlerliyor!

Yasak Elma Dizisi Finale Doğru İlerliyor!
0

Fox TV ekranlarında altıncı sezonu devam eden Yasak Elma dizisi, başarısı ve muhteşem kadrosu ile izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Sevda Erginci, Talat Bulut ve Onur Tan gibi birçok ünlü isim, hikayeye destek verdi.

Yıldız karakteri ile izleyicilerin büyük ilgisini çeken Eda Ece, bu projenin hayatının en önemli işi olduğunu belirtti. Dizinin, Fox TV için de çok önemli bir proje olduğu açıklandı.

Kanal yetkilileri, Yasak Elma dizisinin yayınlandığı Mart 2019’dan bu yana birçok dizi yayınladı. Ancak, sadece Savaşçı dizisi 5 sezon devam edebildi. Yasak Elma ise Fox TV için istikrar abidesi olarak öne çıktı.

Dizinin son 10 bölümünün kaldığı açıklandı ve 29 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan 178. bölüm ile birlikte dizi ekranlara veda edecek.

Yapımcı Faruk Aksoy için Yasak Elma, kariyerinin en uzun soluklu işi oldu. Ayrıca, Medyapım için de dizi piyasasında güçlü bir varlık sergileme anlamına geldi.

Dizinin oyuncu kadrosu ve ekibi yorgun ama gururlu. Fox TV yetkilileri ise bir istikrar abidesini kaybedince yerine ne koyacağını düşünüyor.

Yapımcı Fatih Aksoy açısından da yıllarca unutulmayacak ve şirketi adına bir istikrar ve başarı sembolü olarak gurur duyulacak bir dizi oldu.

Yasak Elma dizisi, bu kadar büyük bütçeler harcayan ve önemli oyuncuları, yapımcıları kendisine çeken Fox TV için, muhteşem bir başarı öyküsü olarak tarihe geçti.

Yorum Yap