Boğa Boğa Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı: Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit Başrolde

Boğa Boğa Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı: Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit Başrolde
0

Onur Saylak ve Hakan Günday imzalı Boğa Boğa filmi, 15 Nisan’da gerçekleşecek olan 42. İstanbul Film Festivali’nde prömiyerini yapacak ve Ulusal Yarışma bölümünde yarışacak. Film, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in paylaştığı heyecan verici bir yapım.

Onur Saylak Yönetmen Koltuğunda

Boğa Boğa filmi, ünlü oyuncu ve yönetmen Onur Saylak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, yazar Hakan Günday’ın kaleme aldığı bir senaryoya sahip. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği film, İstanbullu bir çiftin hikayesini anlatıyor. Yalın ve Beyza, yeni bir hayata başlamak için Assos’ta bir köye taşınıyor. Ancak köylülerin olumsuz ve tehditkâr tavırları ile karşılaşıyorlar. Yalın, bir gencin saldırısına uğrayınca gerçek kimliği ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır.

Boğa Boğa filminin oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in yanı sıra Gürgen Öz, Müge Bayramoğlu, Onur Gürçay gibi birçok ünlü isim de yer alıyor. Film, heyecan verici konusu ve başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

Boğa Boğa filminin fragmanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Film, 21 Nisan 2023 tarihinde Netflix’te yayınlanacak. Siz de heyecan dolu bu yapımı kaçırmamak için takipte kalabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir