Behzat Ç. yeni sezon 5.bölüm izle – Behzat Ç. yeni sezon nasıl izlenir?

Behzat Ç. yeni sezon 5.bölüm izle – Behzat Ç. yeni sezon nasıl izlenir?
0

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi kaldığı yerden devam ediyor. Yıllar sonra dijital ekranlar ile geri dönüş yapan Behzat Ç. dizisi Blu Tv kanallarında yayınlanmaya başladı. 4 bölümü geride bırakan ve 1 aylık süreçte adından en çok söz ettiren dizilerden birisi olan Behzat Ç. yeni sezon 5.bölümü ile Blu Tv ekranlarında 22 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Peki yeni sezon 5.bölümü izle, yeni sezon nasıl izlenir? İşte detaylar haberimizin devamında yer alıyor…

Behzat Ç. yeni sezon nasıl başladı?

Behzat yeni sezonda kadrodan alınmış ve ekip arkadaşlarının bir çoğuda FETÖ ile adı geçmesi, KHK vb. gibi durumlardan dolayı açıktalardır. Hala emniyet müdürü ve amirleriyle görüşen Behzat’a şok bir teklif gelir. Emniyette işler yolunda gitmez ve cinayet büroda bir çok memur öldürülür. Bunun sebebi üzerine Behzat’ı tekrar cinayet büroya çağırırlar. Olaylar gelişmektedir.

Behzat Ç. yeni sezon 5.bölüm izle

Yeni sezon bomba gibi başlarken izleyiciler de ekrana kitlenmeye devam ediyor. Peki Behzat Ç. yeni sezon beşinci bölümü nasıl izlenir? İşte detaylar.. Blu Tv kayıt olarak Behzat Ç. dizisi izleyebilmektesiniz. Behzat Ç. dizisini izleyebilmek için aylık üyelik 19,99TL iken öğrencilere ise sağlanılan indirim ile 14,99TL’ye kolay bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir