Türkiye’den olimpiyatlara katılan ilk kadın sporcular olan Halet Çambel ve Suat Fetgeri Aşeni 1936’da Berlin Olimpiyatlarında

Hangi ünlü kişinin doktora tezinde intihal yaptığı belirlenmiştir

Kendi resmi dilindeki adının anlamı Adalar olan ülke hangisidir

Pisagor’a göre hangisi sağlıksızdır ve insanların birbirine savaş açmasına sebep olur

Behzat Ç. dizisi Harun karakteri neden yok? Harun karakteri gelecek mi?

Dizi Haberleri 17 Ağustos, 20:51'de eklendi
Behzat Ç. dizisi Harun karakteri neden yok? Harun karakteri gelecek mi?

Behzat Ç efsanesi tekrar döndü. Dijital platforma merhaba diyen Behzat Ç dizisinin şimdiden 4 bölümü yayınlandı. Peki Behzat Ç dizisinde bir çok karakterle beraber dönerken Harun karakteri neden yok? Harun karakteri gelecek mi? Ne zaman gelecek? İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor…

BluTV’de yayınlanan Behzat Ç. dizisinin yeni bölümleri büyük keyifle izleniyor… Behzat Ç. hayranları sansürsüz bir şekilde diziyi izlemenin keyfini şimdilik yaşıyor. RTÜK denetimi tam olarak geldiğinde acaba bu kadar özgür olunabilir mi bunu hep birlikte göreceğiz.

Dijital platformlarda Behzat Ç dizisini görebiliyoruz fakat izleyicilerin çoğu Harun karakterinin olmamasını sorguluyor. Edinilen bilgilere göre Harun karakterinin olmaması Fatih Artman ve Erdal Beşikçioğlu arasında oluşan kişisel sorunlardan dolayı olduğu belirtiliyor.

Harun karakterinin Behzat Ç.’nin yeni bölümlerinde olmaması ikilinin arasında yaşanılan sorunlardan dolayı olduğu söylenmekte.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Malatya haber