Başım Belada Dizisinin Yıldızı Keremcem: Yaşı, Kariyeri ve Başarıları

Başım Belada Dizisinin Yıldızı Keremcem: Yaşı, Kariyeri ve Başarıları
0

Başım Belada dizisinin heyecanla beklenen Azam karakterini canlandıran Keremcem, hem oyunculuk hem de şarkıcılık alanlarında büyük başarılara imza attı. İşte Keremcem’in yaşamı, kariyeri ve başarıları hakkında detaylar:

Keremcem’in Yaşı ve Nereli Olduğu

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Keremcem, 28 Aralık 1977 tarihinde doğmuştur ve 45 yaşındadır. İzmir doğumlu olan Keremcem, Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur.

Keremcem’in Müzik Kariyeri

Keremcem, lise yıllarında gitar çalmaya başlamış ve 1996 yılında Ankara’da “Elimde Değil” adlı şarkısıyla müzik dünyasına adım atmıştır. Zaman içinde birçok albüm çıkaran Keremcem, şarkıcılık alanında büyük başarılar elde etmiştir.

Keremcem’in Oyunculuk Kariyeri

Keremcem, 2005 yılında TRT’de yayınlanan “Kerem ile Aslı” dizisiyle oyunculuk kariyerine başlamıştır. Oynadığı Kerem karakteriyle büyük beğeni toplayan sanatçı, ardından “Aşk Oyunu”, “Avrupa Yakası”, “O Hayat Benim”, “Aşk ve Mavi” ve “Gül Masalı” gibi projelerde de rol almıştır.

Başım Belada Dizisi ve Azam Karakteri

Başım Belada dizisinde Mehir Öztürk ile başrolü paylaşan Keremcem, Azam karakteriyle yeniden izleyici karşısına çıkmaktadır. Dizinin 5 Mart tarihinde başlamasıyla birlikte, Keremcem’in oyunculuğu ve Azam karakteri hakkında merak ve beğeni artmıştır.

Keremcem’in Ödülleri ve Başarıları

Yıllar içinde hem şarkıcılık hem de oyunculuk alanlarında ödüller kazanan Keremcem, başarılı kariyerine devam etmektedir. Şarkıcılık ve oyunculuk alanlarında elde ettiği başarılarla adından söz ettiren sanatçı, hayran kitlesini her geçen gün artırmaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir