1453’te ölen bir meksikalı, hayatı boyunca hangisini yemiş olamaz?

Hangisi “geçici bir çözümle durumu kurtarmış görünmek” anlamındaki bir deyimdir?

Hangi şehirdeki metro istasyonu sayısı diğerlerinden daha fazladır?

Özellikle hamamlarda aydınlatmayı sağlayan kubbe üzerindeki cam pencerelere ne ad verilir?

Arka Sokaklar yeni sezonda yer alan Ela Yörüklü kim?

Dizi Haberleri 29 Ağustos, 11:49'de eklendi
Arka Sokaklar yeni sezonda yer alan Ela Yörüklü kim?

Yaklaşık 13 sezondur Kanal D ekranlarında fenomen haline gelen ve bu sezonda yeni sezon onayını alan Arka Sokaklar dizisi heyecanlı bekleyişe başladı. Dizi yıllardır ana iskeleti oluşturan ekip ile sürekli olarak devam ederken yeni sezonda diziye katılacak isimlerde yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Son olarak Arka Sokaklar dizisinde yeni bölümde yer alacak isimlerden birisi de Ela Yörüklü oldu. Peki Ela Yörüklü kim? İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor…

Eylül ayı itibariyle Kanal D ekranında yeniden izleyicileriyle buluşacak olan Arka Sokaklar dizisine Gamze Topuz gibi önemli bir ismin yanı sıra Ela Yörüklü ve Yiğitcan Ergin isimli genç oyuncular katıldı.

Ela Yörüklü için insanlar araştırma yapmakta. Peki Ela Yörüklü kim? İşte detaylar…

1998 yılında dünyaya gelen Yörüklü, Bursa doğumlu… Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde okuyan Yörüklü, ilk olarak 2017 yılında dikkat çekti.

2017 Best of Model yarışmasında ikinci olan Ela, dikkatleri üstüne çekti. Küçük bir oyunculuk eğitimi alan Ela Yörüklü yeni sezonda Arka Sokaklar dizisinde Polis karakterini canlandıracak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.