Aktris Dizisi: Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Başrollü Yeni Disney+ Dizisi

Aktris Dizisi: Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Başrollü Yeni Disney+ Dizisi
0

Disney+’ın yeni yerli dizisi olan ve başrollerinde Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yer aldığı “Aktris” dizisinden ilk tanıtım yayımlandı. Peki, Aktris dizisi ne zaman izleyicilerle buluşacak? Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde.

Aktris Dizisi Yayın Tarihi ve Konusu

The Walt Disney Company’nin dünya genelinde milyonlarca üyeye sahip olan dijital yayın platformu Disney+ yerli orijinal içeriklerine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Gerilim, suç ve mizah öğelerini bir arada sunan “Aktris” adlı dizi, yakında platformda izleyicilerle buluşacak. Dizinin başrolünde, şaşırtıcı bir performans sergileyecek olan Pınar Deniz yer alıyor.

Aktris Dizisinin Oyuncu Kadrosu ve Yapım Detayları

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Aktris” dizisinin yönetmenliğini Soner Caner yapıyor, senaryosunu ise Hakan Bonomo kaleme alıyor. Başrollerinde Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yer aldığı dizide, oyuncu kadrosunda Tolga Tekin, Ahmet Rıfat Şungar, Şebnem Hassanisoughi, İpek Çiçek ve Serhat Kılıç gibi değerli isimler de rol alıyor.

Pınar Deniz’li Tanıtım Yayınlandı ve Dizideki Karakteri

Geçtiğimiz aylarda çekimleri tamamlanan “Aktris” dizisinden, Pınar Deniz’li ilk tanıtım yayımlandı. Bugüne kadar oynadığı karakterlerden farklı bir rolle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan başarılı oyuncu Pınar Deniz’in paylaşılan imajı, izleyicilerin ilgisini ve merakını şimdiden fazlasıyla artırdı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir