Bozkır Oyuncuları Sezon Finalini Coşkuyla Kutluyor!

Bozkır Oyuncuları Sezon Finalini Coşkuyla Kutluyor!
0

Türkiye’nin öncü yerli dijital platformu BluTV’nin polisiye tutkunlarının favorisi olan orijinal dizisi ‘Bozkır’ın ikinci sezon finali izleyici ile buluştu. Dizi ekibi, bu özel anı kutlamak için düzenlenen yemekte bir araya gelerek keyifli zaman geçirdi.

Bozkır Oyuncuları Sezon Finali Kutlamasında Bir Araya Geldi

Yiğit Özşener, Furkan Andıç, Cemre Baysel, Cemal Toktaş ve Özgür Cem Tuğluk gibi başarılı oyuncuların katıldığı kutlama yemeğinde, oyuncular muhabirlerin sorularına samimi yanıtlar verdi.

Dizide Seyfi ve Payidar’ın Esrarengiz Olayları Çözmeye Çalışması İzleyiciyi Ekrana Kilitliyor

Dizinin ikinci sezonunda Seyfi Amir (Yiğit Özşener) ile yeni ortağı Payidar (Furkan Andıç) ‘bozkır’da gizemli olayların sır perdesini aralamaya çalışıyor. Taşranın gürültüsünü dinleyen ‘Bozkır’ın merkezinde, dargın ve mutsuz polisler Seyfi ile Payidar’ın korkunç bir katilin peşine düşmesi heyecan verici sahnelerle izleyiciyi büyülüyor.

Etkileyici Hikayesi ve Görüntüleriyle Bozkır 2. Sezon İzleyiciyi Büyülüyor

Yiğit Özşener ve Furkan Andıç’ın başrollerini paylaştığı dizide, ikiliye Cemre Baysel, Yüsra Geyik, Fatih Al, Cemal Toktaş ve Bülent Düzgünoğlu gibi yetenekli oyuncular eşlik ediyor. ARC Film tarafından yapılan dizinin yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu üstlenirken, soluk soluğa izlenecek dizinin senaryosunu Levent Cantek kaleme alıyor. Cantek aynı zamanda Şahin Altuğ ile birlikte yönetmenlik görevini de üstleniyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir