Aile Dizisi Reytinglerde Zirveden İnmeyi Bırakmıyor!

Aile Dizisi Reytinglerde Zirveden İnmeyi Bırakmıyor!
0

4 Nisan 2023 Salı akşamı ekranlara gelen dizi, film ve haber bültenleri arasındaki reyting yarışı, izleyicilerin merakla beklediği sonuçlarını verdi. Total, AB ve ABC sıralamasında birinci olan programlar belli oldu. Güçlü yapımların yarıştığı gece, en çok izlenen dizi ise Aile oldu.

Total’de Zirveye Oturan Aile! Dün akşamın en çok izlenen dizisi Total sıralamasında zirveye oturdu. Aile, Total’de birinci sırada yer alırken, Üç Kız Kardeş ikinci, Ben Bu Cihana Sığmazam ise üçüncü sıraya yerleşti. İzleyicilerin merakla takip ettiği Aile dizisi, reytinglerdeki başarısını sürdürüyor.

AB Sıralamasında Aile Öne Çıktı!

AB sıralamasında da Aile dizisi zirvedeki yerini korudu. İkinci sıraya ise yine Aile Özet programı yerleşti. Üçüncü sırada ise FOX Ana Haber programı kendine yer buldu. Aile dizisinin, Total sıralamasında olduğu gibi AB sıralamasında da en çok izlenen program olduğu görüldü.

ABC1 Sıralamasında Aile Yine Birinci!

20+ABC1 grubunda da Aile dizisi, en çok izlenen programlar arasında yer aldı. Aile, birinci sıraya otururken, Üç Kız Kardeş ikinci, Aile Özet ise üçüncü sıraya yerleşti. Reytinglerde üst sıralarda yer alan Aile dizisi, izleyicilerden tam not almayı başardı.

Dün akşam izleyicilerin ekran başına kilitleyen programlar arasında Aile dizisi öne çıktı. Total, AB ve ABC sıralamalarında zirveye oturan Aile, reytinglerdeki başarısını sürdürdü. Bu sonuçlar, dizi sektörüne yön veren yapımcılar ve kanallar için de önemli bir veri oldu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir