Aile Dizisi Nerede Çekiliyor? Merak Edilen Konu!

Aile Dizisi Nerede Çekiliyor? Merak Edilen Konu!
0

Show TV ekranlarında yayınlanan Aile dizisi, dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başarılı uyumu, reytingleri alt üst etti. Sosyal medyanın gündeminde yer alan ikilinin uyumu, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Diziyi heyecanla izleyenler, çekim yerlerinin neresi olduğunu da merak etmeye başladı.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı Aile dizisi, ilk bölümü 7 Mart 2023 tarihinde yayınlanarak ekranlara merhaba dedi. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Nur Sürer, Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı dizi, her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

İkilinin Müthiş Uyum

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın uyumu, dizinin öne çıkan özelliklerinden biri. İkilinin dizi başlamadan önce sosyal medyada paylaşılan fotoğrafları, izleyiciler tarafından büyük ilgi görmüştü. Dizi başladıktan sonra ise bu uyum reytinglere de yansıyarak dizinin izleyici sayısının artmasını sağladı.

Aile dizisini izleyenlerin merak ettiği bir diğer konu ise çekim yerleri oldu. Dizinin sıkı takipçileri, set ziyareti yapmak için “Aile dizisi nerede çekiliyor?” sorusunu sıkça dile getirdi. Biz de bu sorunun yanıtını araştırdık ve sizler için derledik.

Aile dizisinin çekimleri, İzmir’in Konak, Alsancak, Çeşme ve Gaziemir ilçelerinde gerçekleştirildi. Dizi İstanbul’da çekilirken, çiftlik evi sahneleri ise Reşadiye’de çekiliyor. Bu güzel beldede çekilen sahneler ise doğanın içinde keyifli dakikalar sunuyor izleyicilere.

Dizinin konusu, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un Aslan karakterine, Serenay Sarıkaya’nın ise Devin karakterine hayat verdiği dizi, oyunculuk performanslarıyla da izleyicilerden tam not alıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir