Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Afili Aşk 11.bölüm fragmanı – Afili Aşk yeni bölümde neler olacak?

Dizi Haberleri 21 Ağustos, 13:30'de eklendi
Afili Aşk 11.bölüm fragmanı – Afili Aşk yeni bölümde neler olacak?

Kanal D ekranlarının popüler dizilerinden birisi olan Afili Aşk, 21 Ağustos 2019 Çarşamba günü yeni bölümü ile ekranlara geldi. 10.bölümü yine büyük bir heyecana ve komediye sahne olan dizi yeni bölümde yine izleyicilerini kendisine çekmeyi başardı. Peki Afili Aşk 11.bölümde neler olacak? Afili Aşk 11.bölüm tüyoları… Afili Aşk yeni bölüm fragmanı… İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor…

Afili Aşk yeni bölümde neler oldu?

Kerem, Ayşe’nin matematik hocasına kafayı fena takıyor. Ayşe ise Kerem’in sürekli kendisini düşündüğünü anlıyor ve bu durum Ayşe’nin oldukça hoşuna gidiyor. Ayşe, şirketin çekeceği reklam filminin setine matematik hocasıyla gelince ortalık iyice karışıyor. Kerem, tüm bunların üzerine matematik hocasının Ayşe’ye araba kullanmayı öğreteceğini duyunca olanlar oluyor!

Kerem ve Ayşe yaşadıkları öpüşme anının etkisinden bir türlü çıkamazlar. Kerem Ayşe’ye kendini affettirmeye çalışırken Ayşe ise kendine bu evliliği neden yaptığını hatırlatır. Ayşe bu evlilik sürecini atlatabilmek için kendine bir liste hazırlar. Dört maddelik listesinin başında matematik dersi almak vardır.

Afili Aşk 11.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizi yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında bu akşam yayınlanırken yeni bölüm fragmanının ise dizi bitiminde hemen olarak yayınlanacağı açıklandı. Afili Aşk 11.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz dizimio.com adresinde de sizlerle olacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.