1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

8 Nisan 2023 Cumartesi Reyting Savaşında Kazanan Kim?

8 Nisan 2023 Cumartesi Reyting Savaşında Kazanan Kim?
0

8 Nisan 2023 Cumartesi günü televizyon dünyasında reyting yarışı kıyasıya yaşandı. Bu mücadelede en çok izlenen programlar belli oldu. TV8’de yayınlanan Survivor, TRT1’de ekrana gelen Gönül Dağı ve ATV’de seyirciyle buluşan Kardeşlerim arasındaki çekişme nefesleri kesti. Peki, bu rekabetin galibi kim oldu?

8 Nisan 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları

8 Nisan 2023 Cumartesi gününün reyting sonuçları heyecanla beklenirken, sonunda açıklandı. Total kategorisinde 1. sırada yer alan ve izleyiciyi ekrana kilitleyen TRT1’in fenomen dizisi “Gönül Dağı” zirveyi bırakmadı. Hemen ardından 2. sırada ise ATV’nin popüler dizisi “Kardeşlerim” yer aldı. Üçüncü sırada ise “Gönül Dağı”nın özet bölümü izleyicilerle buluştu.

AB Kategorisinde Reyting Sıralaması

AB kategorisinde ise 1. sırada yine “Gönül Dağı” dizisi başı çekti. İkinci sırada “Gönül Dağı”nın özet bölümü, üçüncü sırada ise ATV’nin sevilen dizisi “Kardeşlerim” yer aldı. Bu sonuçlarla “Gönül Dağı” AB kategorisinde de tahtını korudu.

20+ABC1 İzleyici Grubu Reyting Sıralaması

20+ABC1 izleyici grubunda da birinci sırayı “Gönül Dağı” dizisi alarak üç kategoride de zirveyi elinde tuttu. İkinci sırada “Gönül Dağı”nın özet bölümü, üçüncü sırada ise “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” programı yer aldı.

Reyting Savaşında Galip Gelen Dizi

8 Nisan 2023 Cumartesi gününün reyting savaşında galip gelen dizi, hiç şüphesiz TRT1’in sevilen dizisi “Gönül Dağı” oldu. Total, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde zirveyi kimseye kaptırmayan dizi, büyük bir başarıya imza attı. Diğer diziler ve programlar ise zirve mücadelesinde iddialı olmaya devam ediyor.

Yorum Yap