Yüz Yüze Dizisi Sosyal Medya Gündeminde !

Yüz Yüze Dizisi Sosyal Medya Gündeminde !
0

Show TV’nin yeni dizisi Yüz Yüze, dün akşam yayınlanan ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Reytinglerde umduğunu bulamasada sosyal medya üzerinde En Çok Konuşulan Programlar listesinde birinci olmayı başardı.

Başrollerinde Birkan Sokullu ve Sinem Kobal’ın oynadığı yüz yüze  dizisi yayınlanan ilk bölümüyle reytinglerde istediği konumu elde edememesine rağmen sosyal medya üzerinde En Çok Konuşulan Programlar listesinde listenin ilk sırasında yer almayı başardı. Tanıtımlarıyla da oldukça ilgi çeken dizi, aksiyon ve heyecan dolu sahneleriyle de izleyicilerin beğenisini kazandı. Merakla beklenilen ilk bölümün başlamasının ardından, dizi izleyicileri #yüzyüze etiketi ile Twitter üzerinden yorumlarını paylaşmaya başladılar. Twitter’ın Türkiye gündeminde 12 saat 50 dakika kalarak ilk bölümüyle birlikte böyle bir başarı elde eden dizi Somera’nın reyting sonuçlarına göre de 19 Ekim Perşembe günü Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Programlar listesi sıralamasında birinci olmayı başardı.

Yüz Yüze dizisinin ilk bölümünde Cino kardeşi Çağatay’ı babasının mezarına götürmüş ve burada Seliha ile tanışmıştı. Daha sonra ise gittiği bir mekanda oraya operasyon düzenlemek için gelen Seliha ile tekrar karşılaşarak silahlı çatışmaya girmişlerdi. Bu çatışma sırasında çete üyelerinden Mustafa vurulmuş, Cino ise kaçmaya çalışırken bilekliğini düşürmüştü. Mustafa’nın gömüldüğü duygusal sahne ise izleyicileri çok etkilemişti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir