Kayıtdışı, Yüz Yüze ve Klavye Delikanlıları Dizileri Bitiyor mu?

Kayıtdışı, Yüz Yüze ve Klavye Delikanlıları Dizileri Bitiyor mu?
0

Sezona iddialı bir giriş yapan 2 farklı kanalın toplam 3 dizisinin ne kadar süreceği izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Show TV’de yayınlanan ve başrollerinde Sinem Kobal ve Birkan Sokullu’yu buluşturan Yüz Yüze dizisi yayınladıkları tanıtım videolarıyla ilgi çekmeyi başarsada sezona kötü bir giriş yapmıştı. Dizinin yayınlanan 2.bölümünün reytinglerde 22.sırayı görmesiyle birlikte dizinin çekimlerine 4 haftalık bir ara verilmesi konusunda karar alınmış ancak herhangi bir resmi açıklama yapılmamıştı. Klavye Delikanlıları dizisi ise yine Yüz Yüze dizisi gibi farklı hikayesiyle umutlandırsa da yarıştığı dizilerin güçlü olması nedeniyle bu dizininde reytinglerinde düşüş yaşanmaya başladı. Bunun üzerine Show TV dizinin gününü değiştirme kararı almıştı. Pazar günleri yayınlanmaya başlayan dizi şuan için direniyor.

Fox TV’de ekranlara gelen Kayıtdışı dizisi de yayınlanan ilk bölümlerinde yükselişini bir türlü devam ettiremeyi başaramadı ve reytinglerde düşüş yaşamaya başladı. Dizi ile ilgili bir kötü haberde Erkan Petekkaya’dan geldi. Başarılı oyuncunun şanssız bir şekilde geçirdiği kaza sonucunda ayağı kırılmıştı ve dizinin 6.bölümü yayınlanmamıştı. Bunun üzerine Kayıtdışı diziside ara vermek zorunda kaldı. İzleyicilerin akıllarındaki soru ise 2 farklı kanalın bu 3 dizisi acaba final yapmaya doğru mu gidiyor? İlerleyen günlerde hep birlikte bekleyip dizilerin akıbetini göreceğiz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir