Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Yüz Yüze Dizisinden Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Yerli Dizi 12 Ekim, 16:21'de eklendi
Yüz Yüze Dizisinden Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Timur Savcı ve Burak Sağyaşar ikilisinin yapımcılığını üstlendiği ve Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Yüz Yüze dizisinden yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Ayrıca dizinin yayın tarihide netlik kazanmış oldu.

 

Yüz yüze dizisiyle iligli yayınlanan iddialı tanıtım videolarının devamı geleceğe benziyor. 19 Ekim Perşembe günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan dizinin hikayesiyle ilgilide yavaş yavaş bilgi edinmeye başladığımızıda söyleyebiliriz. Fragman’ı incelediğimizde Cihangir’in babasının bir tuzak sonucunda bütün suçun ona yıkılarak suçlu gösterildiği ve daha sonra kafasına sıkılarak öldürüldüğünü öğreniyoruz. Babasının suçsuz olduğunu öğrenen Cihangir deliye döner ve bunun sorumlularını araştırmaya başlar. Cihangir çete üyeleriyle birlikte babasının suçsuz olduğunu ispatlamak için yemin ederler. Cihangir babasını aklayacak onun suçsuzluğunu ispatlayacak olan şeyin bankada saklı olduğunu öğrenir ve şu sözleri söyler; ” Ben o bankaya girecem. Babamı aklayacak olan şey neyse onu ordan alacam. Sonra onu yattığı yerden çıkarıcam, bütün emniyeti de oraya çağarıcam. Tabutunu Türk Bayrağı’na sarıcam, onu alıp şehitliğe gömecem. Beni orda delik deşik edeceklerini bilsemde deniyecem.” Babasınının suçsuz olduğunu kanıtlamak için oldukça kararlı görünen Cihangir’i nelerin beklediğini hep birlikte 19 Ekim Perşembe günü Show TV ekranlarında izleyip göreceğiz.

Yapımını Tims & B’nin üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda bulunan isimler ise şu şekilde; Birkan Sokullu, Sinem Kobal, Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Ali Seçkiner Alıcı, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Dinçel, Kağan Uluca,Celal Öztürk, Kirkor Dinçkayıkçı, Fikret Urucu ve Arda Görgen. Yüz Yüz’e dizisinin yayınlanan 4.tanıtım videosunu aşşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.