Yeni Çıkan Diziler 2023

Yeni Çıkan Diziler 2023
0

Yeni çıkan diziler 2023 yılında insanların beğenisini kazanıyor. Bu dizilere kısa bir göz gezdirelim. Umarız aralarından sevdiğiniz bir yapım çıkar.

Dizi sektörü, her geçen yıl daha da gelişerek kendini sevdirmeye çalışıyor. Her dönem modanın da değişmesiyle dizi sektörü de gelişiyor. Dizi çekim teknikleri gelişiyor, daha yüksek kalitede yapımlar karşımıza çıkıyor ve daha farklı şeyler yaşanıyor. 2023 yılına girmemizin üzerinden daha 3 aya yakın bir süre geçmesine rağmen şimdiden pek çok dizi bizlerle karşılaşıyor.

Yeni Çıkan Diziler 2023

2023 yılı ile birlikte etkili birçok dizi çıkıyor. Bunlardan bazıları yakında yayınlanacak iken bazıları çoktan yayınlandı bile. Gelin bu yapımları sizler için açıklayalım.

Yüz Yıllık Mucize

Yüz Yıllık Mucize, Mart ayında yayınlanmış olan bir dizi. Yeni olmasına karşın etkili senaryosu ve fantastikliği ile dikkat çeken bir dram serisi. Dizide savaş döneminde şehit olan fakat ölümsüzlüğe kavuşup tekrar dirilen bir kişinin aşk hayatı ele alınıyor.

Ömer

9 Ocak 2023’te başlayan Ömer dizisi, dram türünde bir yapım. Ömer, iç dünyası zengin bir karakter. Bir gün karşısına çıkan dul bir kadına aşık olan Ömer, onunla birlikte olmak ister. Aslında kadın da Ömer’i sevmektedir fakat kurulu düzeninin bozulmasını istemez. Olaylar bu şekilde gelişir.

Veda Mektubu

Yeni çıkan diziler 2023 yılında kendine hayran bırakıyor. Veda Mektubu da bunlardan birisi. Şubat’ta başlayan dizinin yönetmeni Deniz Çelebi Dikilitaş olurken yapımcı koltuğunda Gül Oğuz yer alıyor. Dizide Alanur ve Ziya adında yıllar önce ayrılmış bir çift var. Bu çift, bir mektup ile tekrardan birleşir. Bu birleşmenin ardından 2 aile arasında bir hesaplaşma başlar.

Kraliçe

Mednova imzalı bir dizi olan Kraliçe, Mart ayında yayınlanmış bir seri. Queen Sugar dizisinden uyarlanan seride birbirinden ayrı yaşayan 3 kardeş, babalarının ölümünün ardından tekrar birleşme kararı alır.

Aile

7 Mart 2023’te yayınlanan Aile dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya, başrolde bulunuyor. Dizide psikolog Devin ve Aslan, uçakta karşılaşır ve ardından birbirleriyle yaşadığı olaylar anlatılır. Her ne kadar ilişki şiddetle başlasa da bir süre sonra aşka dönmeye başlar.

Yeni Çıkan Diziler 2023

Gülcemal

Yeni çıkan diziler 2023 yılında insanları etkisi altına alıyor. Bu dizilerden birisi olan Gülcemal’ın başrol oyuncuları arasında Murat Ünalmış ve Melis Sezen karşımıza çıkıyor. Dizide Gülcemal ve Deva’nın nefretle başlayıp aşkla biten öyküsü anlatılıyor.

Başım Belada

5 Mart 2023’te başlayan ve 5 bölüm süren dizi, erken final yapmasıyla dikkat çekmekte. Azam ile Pele, insanların sorunlarını çözerek geçinmeye çalışır. Bu sırada Azam’ın annesi Şerife de oğlunun evlenmesini ister. Yaşanan bazı olaylar sebebiyle evlenme süreci daha da hızlanır ve Azam’ın ailesi İstanbul’a dönme kararı alır.

Ateş Kuşları

Yeni çıkan diziler 2023 yılında izleyicileri büyülüyor. 13 Ocak 2023 tarihinde ilk sezona başlayan Ateş Kuşları’nın yönetmeni Benal Tairi olurken senaryo ekibinde Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem bulunuyor. Dizide sokak çocuklarının hayatı ele alınıyor. 5 sokak çocuğu, yaşadığı bir olaydan sonra kendi hayatlarını sürdürmek için mücadele göstermeye başlar.

Taçsız Prenses

FOX’ta yayınlanan Taçsız Prenses, başladığı günden bu yana insanların ilgisini çekmeyi başarabilen bir yapım. Dizinin yönetmen koltuğunda Volkan Keskin otururken yapımcı Asena Bülbüloğlu olarak izleyicilerle buluşuyor. Masal, annesinin hastaneye kaldırılmasıyla beraber dünyanın gerçek yüzüyle karşılaşır. Bu sırada karşısına çıkan bir adam, onun hayatını değiştirir.

Diğer Diziler

Bu dizilerin yanı sıra henüz fragmanı yayınlanmamış ve tanıtımı yapılmamış diziler de yer almakta. Bu dizilerin listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • Dilek Taşı
  • Aslan Parçası
  • Külkedisi
  • İki Yabancı
  • Kara Orman
  • Öteki Kadın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir