Evlilik Programlarının Sonuna Gelindi!

Evlilik Programlarının Sonuna Gelindi!
0

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından alınan karar ve kanal yönetimi ile ani olarak yapılan görüşmeler sonrasında Kanal D, FOX TV, STAR TV ile yapılan görüşmeler sonrasında evlendirme programlarının kaldırılması istendi ve bu programların yeni sezonda ekrana gelmeyecek olduğu açıklandı.

En fazla hile yapılan ve insanları göz göre göre kandırdığı iddia edilen Kısmetse Olur programının sunucusu olan Seda Akgül’ün yeni başlattığı ”Ne Seninle Ne De Sensiz” programının da Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından yapılan istek sonrasında yayından kaldırıldığı açıklandı.

ATV İle Görüşme Yapılmadı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından birçok kanal yönetimi ile görüşme yapılırken ATV yönetimi ile Esra Erol tarafından sunulan evlilik programı hakkında bir görüşme yapılmadığı, ancak yakın zamanda yapılmasına yönelik adım atılacak olduğu iddia edildi.

Kanallar evlendirme programlarında olan adaylara iddialara göre binlerce lira para ödüyor ve kavga etmeleri gibi belirli bazı kurgu sahneleri halkın karşısına getirerek kaos yaratıyordu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir