Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Sevgili Geçmiş Aras kimdir? Gerçek adı nedir? Yunus Narin hakkında bilgiler

Medya Haberleri 25 Ekim, 17:08'de eklendi
Sevgili Geçmiş Aras kimdir? Gerçek adı nedir? Yunus Narin hakkında bilgiler

STAR TV ekranlarında 2019-2020 sezonunda yer alacak olan yeni dizi Sevgili Geçmiş dizisinin kadrosunu Erkan Petekkaya, Ece Uslu, Emre Kınay, Elit Özdemir gibi tanınmış isimler oluştuyor. Kadroya Aras karakterini canlandırmak için yeni dönemin genç oyuncularından olan Yunus Narin`de kadroda yer alacak. STAR TV ekranlarında Yayınlanacak olan Sevgili Geçmiş dizisi şimdiden izlicilerin alakasını üzerine toplamayı muvaffak oldu.Şu an için dizinin hangi günde ekranda olacağı belirtilmedi. Dizide Aras karakterini canlandıracak olan Yunus Narin kimdir? Yunus Narinin hayatı….

1989 seneninde İzmir`de dünyaya gelen Yunus Narin lise eğitimini bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-Tv bölümünden mezun olmuştur.

Resimcilikle uğraşan Yunus Narin bu arada çoçukluğundan beri müzige de alaka duyuyor. Gitar çalan kabiliyetli genç oyunculuğa olan alakası için de İstanbul`a gelerek oyunculuk eğitimi almıştır.

Ümit Çırak Moden oyunculuk teknikleri atölyesi`nde 2 yıl temel oyunculuk eğitimi ve Stella İsimler eğitimi almıştır. Bu eğitimlerin hemen peşinden tiyatro ile başlayan kariyei televizyon dünyasına taşınmıştır.

YUNUS NARİNİN ROL ALDIĞI DİZİLER

Yunus Narin sahnede ilk yerini Salome Erte`si isimli tiyatro oyunu ile almıştır. 2018 seneninde oynanan Açı Kenal Açı isimli oyunca yönetmen yardımcıığı yapan Narin son olarak İtiş kakış isimli oyunda bulunmuştur.

Narin`in ilk bulunduğu dizi Burak Can, Rüçhan Çalışkur, Servet Pandur, Hande Kaptan ve Ceyda Kasabalının bulunduğu Show TV ekranlarında yer alan Yılanların Öcü dizisiyidi.

Oyuncu son zamanlarda İstanbullu Gelin dizisinin kadrosunda bulundu. Dizide ki rolü Garip Serimer`in gençliğiydi.

Narin`in çalışmalarının arasında bir kısa film çalışması bulunmaktadır. Berk ve Mert Sata kardeşlerinin çektiği Mutavva isimli kısa film 10. Lions Beynelmilel Kısa Film yarışmasında Özel Komite ödülüne layık görülmüştür.

Narin`in İstanbullu Gelin dızısınde ki performansı Sevgili Geçmiş dizisinin yapımcılarının dikkatini çekmiş ve dizide rol almasını sağlamıştır.

Yunus Narin`in rolü için alacağı fiyat şu an için bilinmemektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.