Hangisi, Dünya çevresinde tur atan ve başladığı noktaya geri dönen ilk insanlardan biridir?

Histoloji nedir?

Hangi adda bir yemek vardır?

Titanic filmiyle hatırlanan “My Heart Will Go On” şarkısını gittiği her yerde duymaktan bunaldığını ve ne zaman duysa kusacak gibi olduğunu söyleyen kimdir?

Nez ve Eylem Server Ünüvar Tek Celsede Boşandı!

Magazin 6 Şubat, 15:20'de eklendi
Nez ve Eylem Server Ünüvar Tek Celsede Boşandı!

Ünlü şarkıcı Nez ile oyuncu Eylem Server Ünüvar geçtiğimiz yıl dünya evine girmişti. Evlendikten sonra Nez, İngiltere`ye yerleşmişti. Fakat aradığı mutluluğu İngilterede`de bulamadı. Bugün görülen duruşmada ünlü çift boşandı. Nez ayrılığı sosyal medya hesabından duyurdu.
Nez üç kez dünya evine girmesine rağmen aradığı mutluluğu bulamadı.

Boşanma davası sonrası İsmail Bayrak’a konuşan Nez, “Evet bugün boşandım. Evlilik kurumu saygı duyulması gerekir. Bu boşanmanın altında gerçekten bir şey yok. Evlendikten sonra Londra’ya taşınmıştım. Ama ben 10 ay önce geri döndüm ve boşanma süreci bu sürede başlamıştı. 10 aydır ayrıyız o Londra’daydı. Anlaşamayınca davayı açtım ve böyle öncesinde arkadaş olup boşanma olunca iki medeni insan gibi anlaşıyorsunuz: Görüyoruz, neler oluyor ülkede. Biz karşılıklı olarak anlaştık ve dost kaldık” dedi.

Bu boşanmaya üçüncü evliliğini de noktalayan Nez, “Yeniden evlilik düşünür müsünüz?” sorusuna ise, “Bunları konuşmak için çok erken.” yanıtını verdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Malatya haber