Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Miss Turkey 2017 Güzeli Itır Esen`in Tacı Geri Alındı

Magazin 22 Eylül, 17:30'de eklendi
Miss Turkey 2017 Güzeli Itır Esen`in Tacı Geri Alındı

Miss Turkey 2017 güzeli seçilen Itır Esen`in tacı, Miss Turkey organizasyonunun yetkililerinin aldığı karar ile geri alındı. Organizasyon yetkilileri, Itır Esen`in sosyal medya da 15 Temmuz şehitleri ile ilgili yaptığı bir paylaşım nedeniyle bu kararın alındığını açıkladılar. Itır Esen, Miss Turkey 2017 güzeli seçildikten sonra sosyal medya üzerinde göndermiş olduğu iddia edilen bir tweet tartışma yaratmıştı.

 

Miss Turkey yetkilileri sosyal medya hesaplarından aşağıdaki açıklamayı yaptılar;
“Miss Turkey 2017’nin finalistleri dün gece muhteşem bir törenle Beyoğlu Grand Pera’da seçilmişti, ancak Itır Esen’in sosyal medya paylaşımları arasında görülen bir tweet sonuçların değişmesine sebep oldu.

Itır Esen’in Miss Turkey seçilmesinden sonra fark edilen tweetin gerçek olup olmadığı uzun saatler boyunca araştırıldı. Miss Turkey Başkanı Can Sandıkçıoğlu yaptığı açıklamada; “Üzülerek duyuruyoruz ki bu tweetin Itır Esen tarafından atıldığı kanaatine varılmıştır. Kuruluş amacı Türkiye’yi dünya çapında tanıtmak ve imajına katkıda bulunmak olan Miss Turkey Organizasyonu’nun böyle bir paylaşımı kabul etmesi mümkün değildir.” dedi ve bu sebeple tacının geri alındığını belirtti.
Bu durumda jüri puanlamasına göre ikinci olan Aslı Sümen birinci, puan sıralamasında üçüncü olan Pınar Tartan ikinci, dördüncü sırada olan Yasemin Çoklar ise üçüncü oldu.

Yeni sonuçlara göre Aslı Sümen ülkemizi Çin Halk Cumhuriyeti’nde düzenlenecek olan ‘’Miss World’de’’, Pınar Tartan Amerika Birleşik Devletleri’nde ‘’Miss Universe’de’’, Yasemin Çoklar ise Polonyo’da ‘’Miss Supranational’da’’ temsil edecek.”

Tacı geri alınan Itır Esen, konuyla ilgili henüz herhangi bir açıklama yapmazken, sosyal medya hesaplarından yarışma ile ilgili paylaşmış olduğu fotoğrafları sildi. Bu durum Itır Esen`in yarışma organizatörlerine tepkisi olarak yorumlandı.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Büsra duran 28 Eylül 2017

Allah seni nasıl biliylsa ole yapısın senin regl kaninla bizim şehitlerimizin kani bir olabilirmi ahlaksız seni