Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

”Yol Arkadaşım” da Dilber Ay İzleyicileri Çok Güldürecek!

Eğlence 16 Ekim, 16:04'de eklendi
”Yol Arkadaşım” da Dilber Ay İzleyicileri Çok Güldürecek!

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın başrolünde oynadığı ve 27 Ekim’de beyazperde de sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan Yol Arkadaşım filminde sanat dünyasının usta isimlerinden Dilber Ay’ın  sahneleri izleyicileri çok güldürecek.

27 Ekimde vizyona girmeye hazırlanan filmde usta Sanatçıyı araba tamircisi Muzaffer Usta rolüyle izleyeceğiz. Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın başrolünde oynadığı film, başarısız bir ilaç mümümessilinin kurban bayramına üç gün kala görevlerini gerçekleştirmek için yola çıkar. Görevleriden ilki ayvalıktaki sevgilisinin  ailesi ile tanışmak diğeri ise bir süre önce kaybettiği işini tekrar geri kazanmaktır.  Bir telefon uygulaması sayesinde tanışan ve ortak olan tek noktaları gidecekleri yer olan Şeref ve Onur komik ve eğlenceli olmasının yanı sıra onları bekleyen maceralarla dolu olan bir yolculuğa beraber çıkmak için yola koyulurlar. Şeref’in varlığı Onur’un görevlerine ulaşabilmesi yolundaki en büyük engeldir.

Kadrosunda  Aslı Bekiroğlu, Eda Ece ve Emre Kınay gibi başarılı oyuncularında yer aldığı, yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı senaryosunu ise İbrahim Büyükayak’ın yazdığı  Yol Arkadaşım isimli komedi filminin izleyiciler tarafından da oldukça beğenildiğini söylemek gerekir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.