Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Yanlış Anlama Filminden Yeni Klip Paylaşıldı!

Eğlence 25 Ekim, 13:26'de eklendi
Yanlış Anlama Filminden Yeni Klip Paylaşıldı!

Bu yılın merakla beklenilen komedi filmlerinden bir tanesi olan ”Yanlış Anlama” filminden enerji dolu yeni bir klip paylaşıldı.

Beyazperde de seyirciyle buluşmaya hazırlanan ”Yanlış Anlama” filminden yeni bir klip paylaşıldı. Filmin oyuncularından İslam Mehreliyev’in söylediği ”Yandı” isimli şarkının klibinde filmden komedi dolu sahneler ve Azeri asıllı oyuncunun İstanbul’da ki görüntüleri yer alıyor. Yanlış anlaşılmalardan oluşan bir hikayeyi merkezine konu alan filmde Türkiye ve Azerbaycan’da bulunan iki ailenin birbirleriyle beraber geçirdikleri 10 günden oluşan ve iki dilin birbirine yakın olması sebebiyle bundan doğan yanlış anlaşılmaların sonucunda oluşan olayları anlatacak.

Komedinin tanıdık simalarınında yer alacağı filmde Şevket Çoruh, Amerikalı bir FBI ajanı gibi davranışlar sergileyen ama asıl mesleği Türk Doğalgaz Müdürü olan bir karakteri canlandıracak. Filmde Şevket Çoruh’la beraber  İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez ve İlhan Daner gibi isimlerde yer alıyor. Filmin kadrosunda bununda sınırlı kalmayıp Azarbeycan’dan ise  Pervin Abiyeva, Islam Mehreliyev ve Ferda Amin gibi tanındık ünlü oyuncularda filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Levent Cengizhan’ın yapımcılığını yaptığı DDA Yapım imzalı filmin yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek yapacak. Türk ve Azeri oyuncuların bulunduğu geniş kadrosuyla ”Yanlış Anlama” filminin 10 kasımda vizyona girmesi bekleniyor. Film ile ilgili yayınlanan ”Yandı” klibini aşşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.