Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Sigara İle Bütünleşmiş 10 Film

Eğlence 18 Temmuz, 16:51'de eklendi
Sigara İle Bütünleşmiş 10 Film

Her filmde kendine has bazı şeyler vardır. Bazılarında hayvanlar dikkat çeker, bazılarında silahlar bazılarında ise eşyalar ancak listemizde bulunan filmlerde ise sigara dikkat çekiyor. İşte bu listemizde sigara bırakmanızı engelleyecek filmleri ele aldık.

NOT: Sigara sağlığa zararlıdır.

 

The Good, Bad and Ugly

Gelmiş geçmiş en iyi filmlerden biri olarak gösterilen İyi, Kötü ve Çirkin filminin iyi karakteri Clint ölmek üzere olan bir askere doğru yaklaşır ve örtüyle üzerini yavaşça örtmeye başlar. Clint ve asker arasında sessiz bir bakışma olur ve adeta gözleriyle konuşurlar. Daha sonra ağzında tüten sigarayı askere verir. Derin bir nefes çektikten sonra asker huzur içinde ölecektir.

 

Fight Club

Her problemde imzası bulunan Marla filmdeki ahramanızın hayatına dumanlı bir şekilde girecektir. Oldukça garip giyimi, ağzındaki sakızı, büyük şapkası ve ağzından burnuna doğru çektiği sigara dumanı ile filmi adeta kaosa çevirir.

 

Goodfellas

Suç filmlerindeki vazgeçilmez adamlardan olan ve takı elbiseleri ile dikkat çeken De Niro filmde öyle bir sigara içer ki insanın da içesi gelir.

 

Orada Olmayan Adam

Berber Ed, oldukça sakin ve kendi dünyasında yaşayan bir adamdır. Daha traşa başlamadan önce Zippo’yu yakarak sigarasından duman almaya başlar. Ed gerekmediği sürece sigarasını ağzından düşürmez.

 

İp Man 3

Büyük usta İp sigara içen bir adamdır. Evinde otururken yanına Bruce Lee gelir ve kendinden ders almak ister. Bruce’u sınava tabi tutan İp usta hız testi yapar ve sigarasını yakar.

 

Yüzüklerin Efendisi

Yüzüklerin Efendisi filminin ilk serisinde Gandalf köye doğum günü partisi için gelir ve bu sırada Bilbo ile beraber pipo içmektedirler. Bu sırada Bilbo dumandan halkalar yaparak hava atmaya çalışır ancak Gandalf ise dumandan 3 yelkenli çıkarır.

 

Kazablanka

Bogart için denilecek tek şey vardır herhalde oda anasından sigara ile doğmuştur. Filmin hemen hemen her sahnesinde ağzından eksik olmayan Bogart son sahneye kadar sigarasını içmeye devam edecektir.

 

Hellboy

Nazilerin insan deneyleri sonucunda bir hatadan dolayı oluşan şeytan Hellboy sert bir tiptir ve ağzından sigarası eksik olmaz. Başardığı her işten sonra bir puro çıkararak kutlama yapacaktır.

 

Kahve ve Sigara

Resmen duman altı olan Kahve ve Sigara filminde karakterler her sönen sigara için bir sigara daha yakarak ciğerimizi dağlar.

 

Hababam Sınıfı

Hababam sınıfı için adeta kabus gibi gelen Mahmut hoca çocukların sigara içmesine kesinlikle müsaade etmez. Bol bol sigara sahnesi olan filmde çocuklar tavan arasında, yatakhanede ve tuvalette buldukları her fırsatta sigara içmektedirler.

 

Aynı Yıldızın Altında

Kanser olan iki sevgilinin hikayesinin ele alındığı filmde Augustus sürekli yanmayan bir sigara ile dolaşmaktadır. Ona göre bu bir dirençtir çünkü sigara içmesine herhangi bir engel yokken o sigara içmez.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.