Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Russell Crowe’un En Güzel Filmleri

Eğlence 16 Temmuz, 21:04'de eklendi
Russell Crowe’un En Güzel Filmleri

Dünyaca ünlü Yeni Zelanda’lı oyuncu Russell Croww tüm dünyada tanınan bir aktör haline gelmiş ve oynadığı başarılı filmler ile şöhreti yakalamıştır. Gladyator ve Akıl Oyunları gibi filmler ile adını duyuran oyuncu ayrıca Oscar Ödülünü de almıştır. Bu listemizde bizde Russell Crowe’un en güzel filmlerini ele alacağız.

 

Gladyatör

2000 yapımı olan ve usta oyuncunun adeta zirveye yerleştiği filmde Maximus bir generaldir ve İmparator Marcus tarafından sevilmektedir ancak her şey bu kadarla kalmayacaktır.

 

Los Angeles Sırları

1997 yapımı film 1950’li yılları ele almaktadır. Suç, dram ve gizem türlerini bir arada sunan filmin başrolünde yine usta isim yer almaktadır.

 

Akıl Oyunları

2001 yapımı olan film aslında Russel Crowe’un en başarılı olduğu filmlerden biridir. Oyuncuya Ed Harris ve Jeniffer Connelly eşlik ediyor. Kahramanımız matematik alanında son derece zeki ve meraklı biri olduğu için yeni araştırmalar yapmaktadır. Bulduğu son keşifle beraber artık dünyaca tanınan bir dahi olacaktır.

 

Cinderella Man

2005 yapımı Dram Biyografi türündeki film 1930’lu yıllarda geçmektedir. Kriz döneminde ailesinin geçinebilmesi için para kazanmaya çalışan Jim profesyonel boksör olabilmek için çok çalışmaktadır. Jim’in en büyük hayali ise gelmiş geçmiş en büyük boksör olabilmektir.

 

Köstebek

1999 yapımı olan bir diğer film Köstebek. Russell Crowe’a eşlik eden bir başka oyuncu ise Al Pacino.  Aksiyon, dram ve gerilim türündeki filmde oldukça büyük bir sigara fabrikasında başkan olarak görev alan Jeffrey prensipleri uğruna mücadele eden bir adamdır.

 

American Gangster

2007 yapımı olan film Amerika’nın uyuşturucu baronlarının elinde olduğu dönemi ele almaktadır. Filmde Russell Crowe’a eşlik eden oyuncu ise dünyaca ünlü aktör Denzel Washinton eşlik etmekte. Harlem sokaklarına hakim olan Bumpy ölünce yerine Frank geçer ve o zamana kadar gelmiş en kaliteli eroini en ucuz şekilde satmaktadır.

 

3.10 Yuma

2007 yapımı olan 3.10 To Yuma Western türünün başarılı örneklerindedir. Azılı suçlu olan Wade ve Evans 3.10 Yuma trenine yetişmeye çalışmaktadır.

 

İyi Adamlar

2016 yapımı olan Film 1970’lerin Los Angeles’ında geçmektedir.  Kahramanımız ise bir polis memurudur ve kayıp bir kız ve porno yıldızını araştırmakla görevlendirilmiştir.

 

Son Umut

2014 yapımı olan filmde Russell Crowe’a eşlik eden isimler ise Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan’dır. Filmde bir çiftçi olan Connor 3 oğluyla beraber Çanakkale Savaşına gönderilmektedir. Savaştan sonra oğullarından haber alamayan Connor çocuklarını aramaya başlamaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.