Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Komedi ve Hüzün – En Güzel Düğün Filmleri

Eğlence 22 Haziran, 13:50'de eklendi
Komedi ve Hüzün – En Güzel Düğün Filmleri

Filmler bir yana düğünlerde sadece iki arasında gerçekleşmiyor. Tüm aileler bir araya geliyor farklı kültürler ve gelenekler buluşuyor aynı zamanda. İşte filmlerde de böyle.

Oldukça garip, komik kimi zaman duygusal sahnelerle karşılaşacağımız filmler bizi ekrana kilitleyecek. İşte Komedi ve hüznün bir arada bulunduğu en güzel düğün filmleri.

 

  • Nedimeler – Bridesmaids (2011)

Oldukça karmaşık bir hayat yaşayan Annie’nin çok yakın arkadaşı olan Lillian nişanlanacaktır ve Annie’nin nedimesi olmasını ister.  Annie karmaşık duyguları sonucunda anlamsız derecede tüm adetleri uygulayacaktır.

 

  • Felekten Bir Gece – The Hangover (2009)

Komedi dolu bu filmi izleyen birçok kişi keyif alacaktır. Doug düğününden önce en yakın arkadaşları olan Phil ve Stu’yla beraber Las Vegas’ta bekârlığa veda partisi düzenlemek ister. Ancak her şey sarpa saracaktır.

 

  • Aile Arasında

Yerli bir film olan Aile Arasında Fikret ve Solmaz farklı bir şekilde tanışır ve samimi olurlar. Solmaz’ın kızı olan Zeynep Adanalı erkek arkadaşı ile evlenmeye karar verince Fikret oldukça garip bir durumda kendini bulacaktır.

 

  • Damadı Öpebilirsin – I Now Pronounce You Chuck & Larry (2007)

Chuck ve Larry iki samimi arkadaştır ve beraber itfaiyeci olarak çalışmaktadır. Karısını yeni kaybetmiş olan Larry yas tutup hüzünlenmektedir ve aynı zamanda iki arkadaşta maddi sıkıntı yaşamaktadırlar. Çalıştıkları kurumda evlilere para yardımı yapıldığını duyan iki arkadaş gay taklidi yaparak yardımdan faydalanmak isterler.

 

  • Rachel Evleniyor – Rachel Getting Married (2008)

Kym uyuşturucu bağımlısıdır ve tedavi görmektedir. Kardeşi evlenecek olan Kym düğüne katılmak için eve döner ve geçmişle yüzleşme başlar.

  • Nikahta Keramet var mı? – Peace After Marriage (1997)

ABD’de yaşayan Filistinli Arafat 30 yaşında bir adamdır. Bağımlılığı yüzünden destek grubuna giden Arafat burada Kenny ile tanışır ve ondan yeşil kartlı biri ile evlenmesini ister. Bu teklifi kabul eden Arafat İsrailli bir kadınla evlenmeye karar verir.

 

  • Düğüm Salonu (2018)

Yıllar önce iki aşık gelin ve damat düğün salonu önünde buluşup öpüşürler ancak şans bu ya ikisi de farklı kişiler ile aynı düğün salonunda evleneceklerdir.

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.