Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

En Acayip Meslekleri Konu Alan 10 Güzel Film

Eğlence 26 Haziran, 22:43'de eklendi
En Acayip Meslekleri Konu Alan 10 Güzel Film

Birçok garip meslek biliyoruz çevremizde sağda solda daha önce belki karşılaşmadığımız işler yapan ticari zekaya sahip insanları görmüşüzdür ancak listemizdeki meslekleri görmediğinize eminiz. İşte en garip meslekleri konu alan 10 film.

American Made

Türk sinemasında Barry Seal: Kaçakçı olarak izleyici ile buluşan filmPablo Escobar adına uyuşturucu kaçakçılığı yapan Barry Seal’ı konu almaktadır. Hem CIA için çalışan hem de uyuşturucu kaçakçılığı yapan Seal kimi zamanda silah kaçakçılığı yapmıştır. Başrolde Tom Cruise’un bulunduğu aksiyon dolu film oldukça başarılıdır.

 

We Are You Friends

2015 yapımı olan filmde DJ olan Carter ve arkadaşları kelimenin tam anlamıyla parti adamlarıdır. Bir yandan insanları eğlendirirken diğer yandan git gide daha başarılı olmaya çalışmaktadırlar.

 

Lord Of War

Bir silah taciri olan Yuri’nin hayat hikayesinin ele alındığı filmde Yuri Orlov’un başarısını ve düşüşünü ele almaktadır. Günlerden bir gün herşey ters gider ve kahramanımızın hayatı değişir.

 

Locman

2000’li yılların ele alındığı filmde Uğur evine gitmek için minibüse biner. Minibüste 80’li yıllara ait bir şarkı çalınca Uğur geçmişe doğru yol alır.

 

Phantom Thread

1950’lili yılların ele alındığı filmde ünlü terzi Reynolds ve kızkardeşi Cyril İngiliz modasının idolü halindedirler. Hayatında birçok kadınla beraber olan Reynolds genç ve güzel Alma ile tanıştıktan sonra hayatı değişir.

 

Le Redoutable

Gerçek hayatta bir yıldız olan ve aynı zamanda Redoutuble’nin eşi olan Anne Wiazemsky’ın hayatının konu alınmıştır.

 

Escape Plan

2013 yapımı olan Kaçış planı filminde iki ünlü isim yer almakta. Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone’nin başrol aldığı filmde hapishanenin açıklarını bulup kaçan Ray kaçış ile alakalı tüm bilgileri bir kitaba yazmıştır. Ray emekli olmadan önce son bir iş teklifini kabul eder ve kimsenin bilmediği hapishaneden birini kaçırmaya çalışır.

Dört Köşeli Üçgen

Herşeye ve herkese karşı oldukça hassas olan kahramanımız hemen hemen her şeyi gözlemlemektedir. Bir tütün deposunda çalışan adam herkes tarafından gözlemci diye çağrılmaktadır.

 

Mezarcı

Ejder yeni bir hayat ve iş kurabilmek için Almanya’ya gider ve mezarcı olarak çalışır. Alanında oldukça uzman olan Ejder her şeyden memnunken babasını kaybeder ve bu onu sarsar.

 

Repo Men

Gelecekte artık yapay organlar üretilmiş ve kullanılabilir hale gelmiştir. Artık insanlar gerçek organları olmadan da yaşayabilir durumdadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.