Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

“Blade of the Immortal” Filminden Poster Yayınlandı!

Eğlence 30 Ekim, 16:42'de eklendi
“Blade of the Immortal” Filminden Poster Yayınlandı!

Fransa’nın sahil kenti Cannes’te bu yıl 70.si düzenlenen 2017 Cannes Film Festivali’nde  “Yarışma Dışı” adlı kategoride seyirici karşısına çıkan Blade of the Immortal filminden poster yayınlandı.

Yönetmenliğini Takashi Miike’ın  yaptığı şiddet sahnelerine de oldukça fazla rastlayacağımız gerilim türünde beyazperdeye gelmeye hazırlanan Blade of the Immortal filminden poster yayınlandı. Senaryosunu  Tetsuya Oishi’nin kaleme aldığı filmin başrolünde ise Japon sinemasının en ünlü yıldızlarından  Takuya Kimura ve genç yetenek Hana Sugisaki ikilisi yer alıyor.

Blade of the Immortal filmi kız kardeşinin acımasızca katledilmesinin ardından bu acıyı içinde taşıyan ve görkemli bir mücadeleden sonra lanetlenerek ölümsüz olan Manji’nin hikayesini konu alacak. Yeterli sayısıda kötü ruhu öldürene kadar bu laneti ve ızdırabı üzerinde taşıyacak olan samuray’ın genç bir kızla tanışması onun hayatında dönüm noktası haline gelir. İsmi Rin olan bu genç kız, tıpkı Manji gibi benzer bir hayat hikayesine sahiptir. Rin’in ailesi acımasız bir savaşçı olarak tanınan Anotsu’ya hizmet eden yetenekli kılıç ustaları tarafından katledilmiştir. Rin’in ailesinin intikamını almak istemesi ise Manji’nin hayatını hiçte ummadığı bir şekilde değiştirecektir. 3 Kasım’da vizyona girmesi beklenilen filmin kadrosunda ise Sota Fukushi, Hayato Ichihara, Erika Toda, Kazuki Kitamura, Chiaki Kuriyama, Shinnosuke Mitsushima ve Ken Kaneko gibi isimler bulunuyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.