Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Başrolde Komedyenlerin Bulunduğu 10 Film

Eğlence 25 Haziran, 19:50'de eklendi
Başrolde Komedyenlerin Bulunduğu 10 Film

Bazı filmler vardır kahraman komedyen olur. Filmin merkezinde bir komedyen olması filmin illa komik olması anlamında da gelmez. Nitekim komedyenlerin birçoğu insanları güldürmemektedir.

 

  • Annie Hall

Alvy Singer New York’ta ünlü bir komedyendir ve hayatını anlatmaktadır. Sorulan sorulardan biri ise ünlü şarkıcı Annie Hall ile ilişkilerinin neden bozulduğu olunca film başlar.

 

  • Man of the Moon

Andy Kaufman kendince bir komedyendir. Normal şekilde hayatı devam eden Andy Saturday Night Live adlı programda rol kapar. Programdan sonra George Shapiro adlı menajerin dikkatini çeken Kaufman artık kendi şovunda oynayabilecektir.

 

  • The King Of Comedy

Yaşının ilerlemesine rağmen annesinin evinde yaşayan deli  Rupert Pupkin konuyla alakalı yeteneği olmasa da bir gün komedyen olacağına inanmaktadır. Örnek olarak aldığı insan da ünlü komedyen Jerry Langford’tur.

 

  • Organize İşler

İstanbul kimine göre suç, kimine göre aşk, kimine göre hayallerin şehri. Süpermen kostumu ile şov sunan bir adam sıradan hayatını sürdürürken birden hiç tanımadığı insanlar içinde bulur kendini ve suç dünyasına karışır.

 

  • The Big Sick

Amerika’da Müslüman bir ailenin çocuğu olan Kumail, ünlü bir komedyen olabilmek için her gece bir yerde stand up şovlar düzenler. Ailesinin dinlerine ve geleneklerine göre biri ile evlenmesi için Kumail’e baskı yapar ancak o bunu pek istemez.

 

  • The Comedian

Komedyen ve aynı zamanda aile babası olan Jackie kızının düğünü için hazırlıklar yapar. Artık yaşı oldukça ilerleyen ve emeklilik çağı gelen Jackie bunu kesinlikle kabullenmez.

 

  • Chaplin

1992 yapımı olan Chaplin filminde, Charliekısa şovlar yaparak para kazanmaya çalışan bir adamdır. Anneisyle turneler düzenler ve Amerika turnesinde Mack Senett adlı menajer ile tanışarak şöhret dünyasına adımını atar.

 

  • Tropic Thunder

Aksiyon filmlerinde rol alan oyuncular için eğitim veren ve Dale Dyle kampında kalan oyuncular gerçek hayatta karşılaştıkları zorluklar filmde konu einilmiştir.

 

  • The Trip

Bir yol filmi olan Yolculuk’ta Steve dergide yeme-içme bölümünde yazarlık yapmaktadır. Asık suratlı arkadaşı Rob ile İngiltere yolculukları anlatılmıştır.

 

  • Funny Bones

Tüm hayatını komedyen olabilmek için harcayan bir adamın hayatının ele alındığı filmde Tommy alanında gerçekten iyi bir komedyen bulabilmek için sürekli yolculuk yapmaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.