1. Ana Sayfa
  2. Eğlence

Abbas Güçlü İle Büyük Oyun Yarışması Yakında Başlıyor!

Abbas Güçlü İle Büyük Oyun Yarışması Yakında Başlıyor!
+ - 0

Yıllardır ekranlarda Genç Bakış programıyla gelen Abbas Güçlü, artık Kanal D ekranlarında Büyük Oyun isimli yeni yarışma ile gelecek. Büyük Oyun yarışmasında oyun geliştirmeyi seven gençler yarışacak ve Türkiye`nin en iyi oyun geliştiricisi seçilecek. Yarışma sonucunda kazanan oyun geliştiricisinin iyi bir kariyere sahip olması ve projesini hayata geçirebilmesi için imkanlar sağlanacak. Özellikle gençlerin yoğun ilgi göstermesi beklenen yarışmanın başlangıç tarihi henüz netleşmedi. Yakın zamanda kanaldan bununla ilgili bir açıklama gelmesi bekleniyor.
Dijital Oyun sektörünün hem Türkiye hem Dünya`da çok önemli ve büyük bir pazar payı oluşturuyor olmasından sonra artık Televizyonlar`da bu tarz programlar ve yarışmaları daha çok görmeye başlayacağız gibi duruyor.

Kanal D tarafından programla ilgili yapılan açıklama ise şöyle;
“Gençlerin sesi Abbas Güçlü, yeni yarışma programı ile çok yakında Kanal D’de izleyicisi ile buluşuyor. 100 milyar doları aşan büyüklüğü ile dünyanın en önemli sektörlerinden biri haline gelen dijital oyun ve eğlencenin kalbi bambaşka bir format ile Kanal D ekranlarında atacak. Her yaştan insanın vazgeçilmezi haline gelen dijital oyun dünyasında parlak bir kariyer fırsatı tanıyacak olan program, sadece oyun oynayan değil, oyun yazan, bu sektörde üreten gençleri dünya vitrinine çıkaracak. Dijital çağa üretimleriyle damga vuran gençlere fırsatlar tanıyacak olan “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”, Türkiye’nin oyun geliştiricisini, oyun yazanını bulacak. Yarışmaya “yeni bir oyunum var, en iyi benim oyunum, Türkiye’yi mobil oyunlarında farklı bir noktaya taşırım” diyen herkes başvurabilecek. Başvurular www.kanald.com.tr adresinden yapılacak. Türkiye’nin en iyi oyun geliştiricisini bulmak için yola çıkan “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”, yakında Kanal D’de…”

Yarışmaya başvuru formuna BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

Programın yayınlanan ilk fragmanı ise şu şekilde

https://www.youtube.com/watch?v=vu2ekyQCjIw

Bu haberi değerlendir

Yorum Yap