1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Zerrin Tekindor’un Gençliğini Canlandıracak Oyuncu Açıklandı

Zerrin Tekindor’un Gençliğini Canlandıracak Oyuncu Açıklandı
0

Yeni başlayacak olan Star TV’nin heyecanla beklenen dizisi “Yüz Yıllık Mucize”nin başrol oyuncularından Zerrin Tekindor’un gençlik yıllarını kimin canlandıracağı merak konusu olmuştu. İşte bu merak edilen isim nihayet açıklandı.

Yüz Yıllık Mucize’nin Başrol Oyuncuları ve Hikayesi

İlgi çekici hikayesi ile dikkatleri üzerine çeken “Yüz Yıllık Mucize” dizisi, perşembe günleri saat 20.00’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin başrollerinde Birkan Sokullu ve Ebru Şahin yer alırken, oyuncu kadrosunda Zerrin Tekindor da önemli bir rol üstleniyor.

Zerrin Tekindor’un Gençlik Yıllarını Canlandıracak İsim: Cemre Gümeli

“Yüz Yıllık Mucize” dizisinde Zerrin Tekindor’un gençlik yıllarını canlandıracak olan isim, geçmişte Bay Yanlış, Tatlı İntikam, Servet ve Elimi Bırakma gibi yapımlarda rol alan başarılı oyuncu Cemre Gümeli oldu. Gümeli, dizinin flashback sahnelerinde Süreyya karakterini canlandırarak Zerrin Tekindor’un gençliğine hayat verecek.

Cemre Gümeli’nin Önceki Projeleri ve Başarısı

Cemre Gümeli, daha önce yer aldığı yapımlarla adından söz ettiren başarılı bir oyuncudur. Bay Yanlış, Tatlı İntikam, Servet ve Elimi Bırakma gibi dizilerde gösterdiği performanslarla dikkat çeken Gümeli, şimdi de Yüz Yıllık Mucize dizisindeki rolü ile izleyicilerin beğenisini toplamaya hazırlanıyor.

Yorum Yap