Yürek Çıkmazı 17. Bölüm: Heyecan Doruğa Çıkıyor

Yürek Çıkmazı 17. Bölüm: Heyecan Doruğa Çıkıyor
0

TRT 1 ekranlarının başarılı dizisi Yürek Çıkmazı’nın merakla beklenen 17. bölümü için geri sayım başladı. Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta’nın başrollerini paylaştığı, duygu yüklü hikayesiyle izleyenleri ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümüne dair bilgiler araştırılıyor. Bu yazıda, Yürek Çıkmazı 17. bölüm full izle, TRT 1 Yürek Çıkmazı, TRT 1 canlı yayın izle ve Yürek Çıkmazı yeni bölüm izle gibi konuları ele alacağız.

Yürek Çıkmazı 17. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yürek Çıkmazı dizisinin heyecanla beklenen 17. bölümü, 21 Mart Salı akşamı TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği dizi, her bölümde daha fazla izleyiciyi kendine bağlıyor.

Yürek Çıkmazı 17. Bölümde Neler Olacak?

Ali Fuat’ın gerçek yüzünü ortaya çıkaran Yılmaz, Halil’i ailesinin önünde küçük düşürerek evden kovar. Bu durum karşısında şok olan aile, Halil’in bir katille işbirliği yapmasını anlamlandıramaz. Halil, evden Ali Fuat’la birlikte çıkarak, tüm ailesini karşısına alır.

Zeynep ise Salkım Göreli’yi araştırmaya başlar ve hakkında bazı bilgiler edinir. Ali Fuat ve Halil’le buluşarak sorularına cevap arar, ancak Ali Fuat yalan söylemek zorunda kalır ve kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırılır. Bu durum karşısında suçlu hisseden Zeynep’e, Halil geçmişin peşini bırakmasını söyler.

Yılmaz, zafer sarhoşluğu içindeyken, banyoda düşen Kader’den telefon alır ve ona yardım etmeye gider. Bu durum Feride’yi rahatsız etse de, Birsen’e bir şey söyleyemez. Yılmaz’ın Kader’i polikliniğe götürmek için Feride’nin arabasını alması ve kaza yapmasıyla, herkes Kader’in varlığından haberdar olur.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir