Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Sıkılmadan İzleyeceğiniz 10 Sağlam Dizi

Dizi Haberleri, Eğlence 26 Haziran, 12:59'de eklendi
Sıkılmadan İzleyeceğiniz 10 Sağlam Dizi

Diziler, sinema filmleri kadar başarılı olan ve uzun soluklu olması nedeniyle tercih edilen filmler dizisidir. Son zamanlardaki başarılı yapımlar ile daha çok rağbet gören yabancı diziler birçok kişi tarafından izlenmekte yeni bölümleri sabırsızlıkla beklenmektedir. Bizde bu listemizde komedi ağırlıklı sıkılmadan izleyebileceğiniz 10 diziyi ele aldık. Umarız ki beğenirsiniz.

 

Da Vinci’s Demons

Da Vinci’nin Şeytanları filmi hemen hemen her alanda başarılı olan Leonardo da Vinci’nin hayatının kurgu şekilde ele alındığı dram türünde televizyon dizisidir. Henüz 25 yaşında olan Leonardo buluşları ile birçok kişinin hayranlığını kazanır ve askeri mühendis olarak çalışmaya başlar.

 

The Brink

Hala devam eden dizide ABD başkanı Walter Hollander, sıradan bir memur olan Alex ve pilot Zeke siyasi bir çıkmazın içinde yer alır ve tek hedefleri vardır 3. Dünya Savaşı’nı engellemek.

 

İnto The Badlands

2015 yılından beri devam eden dizide dünya garip bir yer haline gelmiş ve derebeler tarafından yönetilir olmuştur. Kuvvetli bir savaşçı ve genç bir adamın maceralarının anlatıldığı dizi dövüş filmleri severler için güzel bir tercih olacaktır.

 

Colony

2016 yılında izleyici ile buluşan ve halen devam eden dizi gelecek üzerine inşa edilmiştir. Los Angeles uzaylı istilasına uğramış ve işgal edilmiştir. Şehirde artık bir isyan başlamıştır ve işgal hükümeti ile bir anlaşma yapılması kararlaştırılmıştır.

Rick adn Morty

Çılgın dahi Profesör Rick ve onun sevgili torunu Morty zamanda yolculuk yaparak garip bir o kadar da tehlikeli maceralara girerler.

 

Friends

1994 yılında başlayıp 2004 yılında son bulan 10 yıllık dizi Sıkı Dostlar adıyla yayınlandı. Komedi dizisi olan sıkı dostların konusu, 20’li yaşlarda olan 3 kadın ve 3 erkek altı kişilik arkadaş ekibinin hayatları anlatılmaktadır. Dizinin başrolü de yine bu altı kişidir ve hepsi eşit şekilde role sahiptir. Friends dizisi Amerika’da en çok izlenen dizi olarak seçilmiştir.

 

The Sopranos

1999 ve 2007 yılları arasında yayınlanan dizi New Jersey’de yaşayan Amerikan-İtalyan mafya ailesinin reisi olan Tony Soprano’nun hikayesini anlatmaktadır.

 

Black Mirror

2011 yılında başlayan ve hala devam eden dizide her bölümde farklı konular ele alınmıştır. Her sezonda başka bir yapım, başka bir senarist, yeni oyuncular ve başka yönetmen tarafından çekilen dizi bu yönüyle de oldukça farklıdır. Black Mirror günümüzde kullanılan tablet, laptop, akıllı telefonlara adeta savaş açan bir yapım diyebiliriz.

The Office Us

2005 yılında ilk bölümü yayınlanan ve 2013 yılında son bulan BBC dizisi The Office US bir kağıt şirketi çalışanlarının hikayesini anlatmaktadır.

Michael Scott şirketin sahibi olan ara sıra kuralları esneten çalışanların mutluluğunu isteyen ve bazen de oyunların kurbanı olan taş kalpli biridir. Dizinin tüm bölümlerinde karışılacağımız Scott ve çalışanları arasındaki ilişki dikkat çekecektir.

 

Monk

2002-2009 yılları arasında yayınlanan Monk’ta Trudy, 1997 yılında karısının bir cinayete kurban gtmesiyle psikolojik sorunlar yaşayan ve değişik fobiler ile başı belada olan bir adamdır.

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.