Kimse Bilmez Dizisi 1. Bölüm Yayınlandı!

Sıfır Bir 6. Sezon 6. Final Bölümü Hemen BluTV İzle!

Sıfır Bir 6. Sezon 4. Bölüm Yayınlandı! BluTV İle Hemen İzle

Ece Erken ve Bircan Bali`den Madonna Gafı! Eurovision`da Yarıştığını Sandılar

Sıfır Bir 4.sezonu nasıl ücretsiz izlerim?

Dizi Haberleri 15 Temmuz, 14:28'de eklendi
Sıfır Bir 4.sezonu nasıl ücretsiz izlerim?

Sıfır Bir dizisi yeni sezon çalışmalarını tamamalamasının ardından BluTV’de projenin tanıtımı gerçekleştirildi. Yaptığı projelerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran online dizi ve film izleme platformu Blu TV, Youtube üzerinden yayın hayatına başlayan fenomen dizi Sıfır Bİr Adana ile anlaştığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. İşte, sevilen diziyi izleme seçenekleri ve oyuncuların ağzından aktarılan üyelik işlemleri…

Geçtiğimiz senelerde YouTube üzerinden bölümlerini yayınlayan Sıfır Bir dizisi 4.sezon için Kanal D’nin yeni projesi olan Blutv ile anlaştı ve 4.sezon bölümlerini oradan yayınlayacağını açıkladı.

Blutv sitesine giren izleyiciler ise 9,90TL ücretlendirme işlemini görünce kendilerini “ücretsiz” olarak nasıl izleyebileceğini aramaktalar.

Sıfır Bir 4.sezonunu izlemek isteyen arkadaşlar BluTv’ye üye oluyor ve Sıfır Bir dizi paketini seçerek mobil ödeme seçeneğini işaretliyorlar. Ödeme işlemlerini bitiriyorlar. Blutv faturanızdan 7 gün boyunca para çekmiyor. Bölümü izledikten sonra oradaki iptal yerinden paketi ve aboneliği iptal ediyorsunuz ve 4.sezonu ücretsiz olarak izliyorsunuz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.