Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Mr.Robot’un Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Dizi Haberleri 17 Ekim, 11:10'de eklendi
Mr.Robot’un Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Dünyaca ünlü dizi Mr. Robot’un 3. Sezon 2.bölümüyle ilgili bir fragman yayınlandı. Fragmandaki Türk Bayrağı ve Atatürk Büstü akıllarda soru işareti bıraktı.

Mr. Robot’un 3.sezon 2.bölümüyle ilgili 30 saniyelik yeni bir fragman yayınlandı. Yeni sezon ile ilgili bilgiler veren fragmanın bir kısmında gözüken Türk Bayrağı ve Atatürk Büstü dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmadı. Bu sahne dizinin bizim ülkemize uzanıp uzanamayacağı konusunda meraklı sorular sorulmasına sebep oldu. Fragmanın 17. saniyesinde Türk evlerine benzer bir tasarıma sahip olan evin içerisinde  Atatürk Büstü, Atatürk Tablosu ve Türk Bayrağı net bir şekilde gözüküyor. Türk izleyiciler dizinin yayınlanan fragmanı ve bu detaylardan sonra diziyle ilgili teoriler üretmeye başladılar bile.

Bu ayrıntılar dışında dizinin fragmanı daha önce yayınlanan fragmanlar gibi gizem ve merak uyandırıyor. Dizinin cesur bir şekilde devletleri eleştirmesi ve yayınlanan yeni fragmanda Atatürk Portresi, Türk Bayrağı gibi Türk milletinin değerlerinin bulunması Mr.Robot’un Türk milletinin propagandasını ne kadar doğru yapıp yapmayacağı ise bir diğer merak konusu. Sam Esmail’in yönettiği dizinin oyuncu kadrosunda Rami Malek, Carly Chaikin, Portia Doubleday, Martin Wallström, Stephanie Corneliussen, Christian Slater, Michael Gill, Ben Rappaport gibi isimler bulunuyor. 11 Ekim 2017’de 3.sezonu başlayan diziyle ilgili yayınlanan fragmanı aşşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.